Menu

Tablica interaktywna Qomo QWB383Z

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

firma Qomo to czołowy producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej lubianych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Niezawodność, uniwersalność, a także łatwość obsługi powoduje, iż nauczyciele ochoczo korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

Tablica Qomo QWB383Z to następca tablic panoramicznych Qomo. Prosta w obsłudze tablica Qomo QWB383z to narzędzie przypasowane do współczesnych wymagań edukacyjnych.

Dzięki powierzchni suchościeralnej tworzonej z nanopowłoki jeszcze łatwiej można zarządzać notatkami, co przyspieszy działanie z tablicą, a dzięki ósmemu stopniowi twardości w skali Mohsa, QWB383Z jest o sporo lepiej przygotowana na pracę w niełatwych warunkach, a jej wytrzymałość i odporność na zarysowania powoduje, iż QWB383Z to bezpieczne i wysmakowane rozwiązanie na długie lata pracy!

Wszystkie operacje na tablicy mogą być wykonywane przy pomocy dotyku palca lub ruchu po powierzchni tablicy obsługując jednocześnie do 10 punktów dotyku i jest zaopatrzona w paski skrótów upraszczających pracę. Zasilanie jest dostarczane poprzez przewód USB z komputera. Doskonale sprawdza się w sytuacji konferencji biznesowych i nauczania w klasie.

zalety tablic Qomo QWB383Z:

technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - prędkie i precyzyjne rejestrowanie do 10 punktów dotyku

format obrazu 4:3 wciąż najpopularniejszy na rynku

gratisowe oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim w pakiecie - proste w obsłudze i pozwalające na użycie pełni potencjału tkwiącego w tablicach Qomo

paski skrótów po obu stronach tablicy, zezwalają na szybki dostęp do przeważnie wykorzystywanych funkcji, dzięki czemu stosowanie tablicy staje się bardziej instynktowne

półka interaktywna gwarantująca prędki dostęp do czterech barw pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro

komplet montażowy, który pozwala na skuteczną instalację tablicy na ścianie

3-letnia gwarancja z możliwością darmowego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB396BW wynosi 12 miesięcy)

Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.