Menu

Tablica interaktywna Qomo QWB388BW

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

marka Qomo to przodujący marka tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej producenta są stanowczo uniwersalne, niezawodne, a także niezwykle intuicyjne i przystępne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele bardzo ochoczo korzystają z możliwości oferowanych przez produkty Qomo.

Tablica interaktywna Qomo QWB388BW to tablica panoramiczna Qomo o przeciętnej wielkości. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i oporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 88 cali. Dzięki skrupulatnej technologii podczerwień, tablica wyłapuje i reaguje na ruch. Pozwala ona w dodatku na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200BW, paski skrótów oraz nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery barwy pisaków, wskaźnik i wymazywacz. Do tablicy dołączona jest na dodatek nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która posiada nowy, przychylny interfejs i sporo dodatkowych funkcji przydatnych w trakcie zajęć. Tablica Qomo QWB388BW to wspaniałe połączenie dostępnej ceny i najwyższej jakości gwarantowanej poprzez firmę Qomo.

zalety tablic Qomo QWB388BW:

  • technologia pozycjonowania w podczerwieni (IR) - zezwala na szybkie i dokładne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 16:10
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest nad wyraz proste w obsłudze i zezwala na całkowite wykorzystanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, umożliwiają szybki dostęp do głównie wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna zapewniająca szybki dostęp do czterech barw pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • zestaw montażowy, który umożliwia sprawne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością gratisowego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1, a także 10 (32 i 64 bity)

Oprogramowanie Flow!Works Pro

dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro powiększa możliwości użycia tablic interaktywnych. Mnóstwo rozciągliwych funkcji, które można zjednoczyć do tematyki zajęć i poziomu zaawansowania słuchaczy. W dużym stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający typowo stosowane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest niezwykle prosta, a z reguły użytkowane funkcje są w nim dostępne od ręki.

Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w najróżniejszych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 lub 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego oraz oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego, a także narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

sporym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w dostosowywanych odstępach oraz o wybranym kolorze – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami adekwatnie: zawodników i piłki, a także pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza tworzyw to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia i geografii i mocna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Ponadto znajdują się tam filmy, a także dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje oraz prezentacje.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.