Menu

Tablica interaktywna Qomo QWB396BW

Cechy produktu

  • Producent Qomo 

Opis

firma Qomo to przodujący producent tablic interaktywnych na świecie i jedna z najbardziej popularnych marek produktów interaktywnych w polskiej edukacji. Produkty tej marki są nad wyraz uniwersalne, bezusterkowe, a także niezwykle instynktowne i przystępne w obsłudze. To wszystko sprawa,że nauczyciele wyjątkowo ochoczo korzystają z możliwości oferowanych poprzez produkty Qomo.

Tablica interaktywna Qomo QWB396BW to obszerna tablica panoramiczna. Została ona oprawiona w smukłą, aluminiowaną ramę, w której zamknięta została suchościeralna, matowa i odporna na uszkodzenia powierzchnia, o przekątnej 96 cali. Dzięki dokładnej technologii podczerwień, tablica namierza i reaguje na ruch. Pozwala ona jeszcze na obsługę tablicy dowolnym wskaźnikiem i na obsługę do 10 punktów dotyku jednorazowo. Tablica posiada znane z tablicy QWB200BW, paski skrótów, a także nową wersję półki interaktywnej, która obsługuje dzisiaj cztery odcienie pisaków, wskaźnik, a także wymazywacz. Do tablicy dołączona jest ponadto nowa wersja oprogramowania Flow!Works, która ma nowy, przyjazny interfejs, a także dużo dodatkowych funkcji przydatnych podczas zajęć. Tablica Qomo QWB396BW to perfekcyjne połączenie przystępnej ceny, a także najwyższej jakości gwarantowanej przez producenta Qomo.

atuty tablic Qomo QWB396BW:

  • technika pozycjonowania w podczerwieni (IR) - zezwala na szybkie i dokładne rejestrowanie do 10 punktów dotyku
  • format obrazu 16:9 - znakomity do projektorów Full HD
  • oprogramowanie Flow!Works Pro w języku polskim - jest wyjątkowo proste w obsłudze i pozwala na całkowite wykorzystanie potencjału tablic Qomo
  • paski skrótów po obu stronach tablicy, umożliwiają prędki dostęp do z zasady wykorzystywanych funkcji
  • półka interaktywna gwarantująca szybki dostęp do czterech kolorów pisaka, gąbki, a także wskaźnika teleskopowego, który aktywuje funkcję pisaka laserowego w oprogramowaniu Flow!Work Pro
  • zestaw montażowy, który umożliwia sprawne zamontowanie tablicy na ścianie
  • 3-letnia gwarancja z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat,realizowana przez autoryzowany serwis (gwarancja na powierzchnię w tablicy Qomo QWB379BW wynosi 12 miesięcy)
  • Plug&Play - tablica nie wymaga sterowników do pracy w systemach Windows 7, 8.1 oraz 10 (32 i 64 bity)

Oprogramowanie Flow!Works Pro

dołączone do tablicy oprogramowanie Flow!Works Pro rozszerza możliwości wykorzystania tablic interaktywnych. Niemało elastycznych funkcji, które można dopasować do tematyki zajęć i poziomu zaawansowania słuchaczy. W pokaźnym stopniu wspiera ona cykl edukacji uczniów.

Oprogramowanie podzielone jest na 3 obszary: dolny pasek narzędzi zawierający zwykle używane funkcje, wysuwane menu boczne w którym znajduje się m.in menu stron, tła i wewnętrzna baza zasobów i oczywiście obszar rysowania. Obsługa oprogramowania jest niezwykle prosta, a głównie używane funkcje są w nim dostępne od ręki.

Pod ręką znajduje się m.in.: dodawanie stron w różnych kolorach, przechwytywanie (zrzuty) ekranu i pulpitu, cofanie i ponawianie zmian, kursor, podział ekranu na 2, 3 albo 4 części, opcje pisaka (np. Długopis, podkreślacz, długopis teksturowy, laserowy, rozpoznawanie pisma odręcznego i oczywiście jego grubość i kolor), wstawianie figur geometrycznych, gumka, wstawianie pola tekstowego oraz narzędzia jak cyrkiel, linijka, zegar czy reflektor.

pokaźnym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć jest możliwość wyboru tła slajdu. Nie mówimy tu tylko o jednolitym odcieniu, ale też o wstawianiu kratki, linii poziomych albo pionowych – w regulowanych odstępach i o wybranym odcieniu – i przygotowanych: pięcioliniach, liniach do nauki pisania czy boiskach czy szachownicach (wraz z przygotowanymi grafikami trafnie: zawodników i piłki oraz pionkami szachowymi). Wewnętrzna baza materiałów to trzy aplikacje do treningu pamięci, logicznego myślenia oraz geografii i konkretna baza obrazów zwierząt, jedzenia, cyfr i liczb, narzędzi i wielu, wielu innych kategorii. Dodatkowo znajdują się tam filmy oraz dźwięki, dzięki którym można stworzyć bardziej angażujące lekcje i prezentacje.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.