Menu

Joseph Joseph - STACK Kompostownik z filtrem grafitowy

Cechy produktu

  • Producent WMF 

Opis

praktyczne, innowacyjne i designerskie. Takie właśnie są akcesoria Joseph Joseph. Angielska marka działa już od 2003 r. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i barwnym, użytecznym projektom bracia Joseph szczególnie szybko zyskali sławę.

Ich oryginalne naczynia i narzędzia kuchenne ułatwiają gotowanie i utrzymanie porządku w kuchni. Segregacja śmieci czy ekonomiczne przechowywanie żywności to nie problem. Zabawne gadżety podkładki, deski, dozowniki….

Wszystko to i widocznie więcej odnajdziesz w naszym sklepie. Udanych zakupów!seria Intelligent Waste przeznaczona jest do segregacji. Dzięki nowoczesnym, wielofunkcyjnym pojemnikom możesz zaplanować swoje wnętrze.

To funkcjonalne, poręczne i w głównej mierze organiczne gadżety. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pojemnik jest oporny na zniszczenia i zniekształcenia. Jego użyteczny zarys wpasuje się wszędzie.

Możesz za równo schować go pod zlewem, jak i postawić koło szafki. Ogromną zaletą pojemnika jest pierścień, który podtrzymuje worek. Już nie musisz się martwić o brud i nieprzyjemny zapach w śmietniku.

nowoczesna kompozycja pokrywy umożliwia oparcie jej o krawędź kompostownika. Pojemnik może w dodatku posłużyć jako schowek na narzędzia kuchenne czy środki czystości. Cechy: - wymiary: 23 x 20 x 16 cm- pojemnik na odpadki naturalne- wyekwipowany w filtr pochłaniający zapachy- uchylna pokrywa- stalowy uchwyt do przenoszenia- zagwarantuje cyrkulację powietrza w środku,uniemożliwia wydostawaniu się zapachów- można go używać samodzielnie albo w połączeniu z pojemnikami do segregacji (30012, 30013)- myć ręcznie gorącą wodą z mydłem- kolor: grafitowy- materiał: tworzywo sztuczne (polipropylen)- kolekcja: Intelligent Waste- 10 lat gwarancjiKupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.