Menu

PRISMA LED-SUPERLINE Taśma LED 150x RGB-LED 0,16W 2035-150

Cechy produktu

  • Producent BRILONER 
  • Długość 500 cm

Opis

Pięciometrowa listwa LED RGB Ora do wykorzystania zewnętrznego, w tym pilot zdalnego sterowania Kompletny pakiet LED Ora mieści pięć metrów taśmy LED RGB wytworzonej z tworzywa nienaturalnego i gromadzi pilota, baterię i przewód zasilający.

Listwa LED Ora została zaprojektowana zgodnie z klasą ochrony IP 44 i dlatego pasuje szczególnie do stosowania na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie albo balkonie. Tam może być różnie mocowany lub nakładany na gładkie powierzchnie za pomocą kleju z tyłu.

W razie potrzeby taśma rozciągliwa może być skrócona jednorazowo. Do wyboru są cztery zróżnicowane programy zmiany odcieni i 16 stałych, jednostkowych odcieni, w tym oczywiście biały. Dzięki dziewięciu poziomom ściemniania, jasność poszczególnych barw może być dostosowywana indywidualnie.

W ten sposób stwarza się znakomite oświetlenie efektowe, równocześnie na nadchodzącą imprezę ogrodową, jak i na przytulne spotkanie na tarasie. Klasa sprawności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.