Menu

Apple iPhone 7 Plus 128GB

Cechy produktu
 • Producent Apple 
 • System operacyjny iOS 
 • Przekątna wyświetlacza 5.5 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1920 x 1080 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 128 GB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
 • Aparat przedni 7 Mpx
 • Czas czuwania 384 h
 • Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr, czujnik grawitacyjny, czujnik światła 
 • Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G 
 • Funkcje GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 2900 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD nie 
 • Liczba rdzeni
Opis
Opis
Opis produktu
iPhone 7 radykalnie polepsza kluczowe komponenty iPhone’a. Przynosi świeże, innowacyjne aparaty do fotografii i wideo. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran. Oporność na wodę i zachlapania. I imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak solidnego. Oto on. IPhone 7.

budowa

Odważny dizajn. Wody się nie boi.

iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w odcieniu onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Obudowa jest oporna na wilgoć i zachlapania. 1 Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.

W dwóch wymiarach. I pięciu wykończeniach.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus wzbogacają dotychczasową paletę o dwa świeże wykończenia: piękną, matową czerń i połyskliwy onyks. Oba modele, 4,7 cala i 5,5 cala, wyprodukowane z ultramocnego aluminium kolekcji 7000, możesz też w znanych z wcześniejszych wersji kolorach metalicznym, złotym i różowego złota.

Aparaty iPhone'a 7 Plus

Oba pracują na jedno zdjęcie.

iPhone 7 Plus to nie tylko kompletnie nowy aparat – to teraz zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowaliśmy w konstrukcji iPhone'a 7, współpracuje z oferującym obszerniejsze zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Co pozwala robić ulepszone fotografie z pokaźniejszego dystansu. A dzięki nowemu efektowi głębi ostrości (przystępnemu wkrótce) fotografie portretowe będą wyglądać lepiej aniżeli kiedykolwiek. Chyba nie trzeba prosić o uśmiech.

wyświetlacz Retina HD

Najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran iPhone'a.

Niemal wszystko, co robisz z iPhonem, rozgrywa się na jego wyświetlaczu. To tu oglądasz fotografie, czytasz wiadomości i robisz codziennie sporo innych rzeczy. A ponieważ wyświetlacz iPhone'a 7 odwzorowuje ten sam zakres odcieni, co cyfrowy przemysł filmowy, wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Po prostu – więcej światła, jeśli wolno przywołać klasyka.

Więcej barw, prawdziwszy obraz.

Nowy ekran Retina HD z rozszerzoną gamą odcieni wyświetla je w standardzie filmowym i proponuje najlepszy przystępny w smartfonach system zarządzania paletą odcieni. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, dzięki czemu odwzorowanie jest jeszcze bliższe rzeczywistości. Barwy są tak samo wierne, gdy oglądasz fotografie wymarzonej sukienki, jak i wtedy, gdy odtwarzasz Live Photos z wycieczki w tropiki. Wszystko wygląda tak, jak w realu.

3D Touch. Jeszcze więcej na dotyk.

Kiedy korzystasz z 3D Touch, iPhone odpowiada lekkimi stuknięciami. Zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. A nawet to poczujesz. Nowy ekran Retina HD iPhone'a 7 szeroko wykorzystuje oferowane przez system iOS możliwości technologii 3D Touch. Wiadomości, Kalendarz i Mail, a także inne aplikacje mają teraz jeszcze bogatszy i bardziej responsywny interfejs.

Czip A10 Fusion

Żaden smartfon nie miał tak mocnego czipa.

iPhone 7 wykorzystuje najpotężniejszy procesor ze wszystkich smartfonów. Jest nie tylko szybszy od wcześniejszych iPhone'ów, lecz i wydajniejszy energetycznie. To stąd, iż procesor A10 Fusion dysponuje nową architekturą umożliwiającą szybsze przetwarzanie, kiedy używasz urządzenia energicznie,, a także ograniczenie zużycia energii, gdy dajesz mu odetchnąć. Dodaj do tego najwydajniejszą jak dotąd baterię, a efekt zrobi wrażenie: pracujesz dwa razy szybciej aniżeli z iPhonem 6, a mimo to rzadziej sięgasz po ładowarkę.

Działa szybciej, zużywa mniej energii.

Przeprojektowany czterordzeniowy procesor A10 Fusion zbudowany jest z dwóch ultraszybkich i dwóch wysoce produktywnych energetycznie rdzeni. Ultraszybkie działają dwa razy bystrzej niż iPhone 6, a wysoce produktywne pracują, zużywając zaledwie 20 procent energii stosowanej poprzez dwa pozostałe rdzenie. Oznacza to, że dysponujesz najwyższą skutecznością oraz najwyższą energooszczędnością zawsze, gdy ich Ci trzeba.

Najwydajniejsza bateria iPhone'a.

Dzięki czipowi A10 Fusion po ładowarkę będziesz odtąd sięgać rzadziej niż dotychczas. IPhone 7 oferuje nawet o dwie, a iPhone 7 Plus o jedną godzinę więcej pracy na baterii niżeli modele poprzedniej generacji. 3

Podwój pojemność do 256 GB.

iPhone 7 dostępny jest w wersjach 32 GB, 128 GB oraz 256 GB, czyli z pojemnością dwukrotnie obszerniejszą aniżeli oferowana w poprzednim modelu. Możesz więc posiadać jeszcze więcej apek. I jeszcze więcej filmów. Nie gromadzi się w głowie? A w telefonie – owszem.

Audio

iPhone w stereo.

Głośniki stereo debiutują w konstrukcji iPhone'a. Grają dwa razy głośniej w porównaniu z iPhonem 6s i posiadają szerszy zakres dynamiki. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy po prostu rozmawiasz, iPhone 7 podkręca wrażenia.

EarPods. Ze złączem Lightning.

Z iPhonem 7 dostajesz słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Jeśli jednak masz ochotę słuchać muzyki poprzez swoje stare słuchawki, możesz podłączyć je za pomocą dołączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Wi‑Fi + Cellular

Szybsze połączenia 4G LTE i najkorzystniejszy roaming.

iPhone 7 obsługuje technikę 4G LTE Advanced, w której szybkość pobierania danych sięga 450 Mb/s. Czyli jest ponad 50 procent wyższa w sytuacji iPhone'a 6s i trzy razy wyższa w porównaniu z iPhonem 6.5 A dzięki większej liczbie pasm LTE dysponujesz najlepszym roamingiem przystępnym na smartfonie. Szczęśliwych podróży.

Ultraszybki interfejs Wi‑Fi.

iPhone 7 ma superszybki interfejs Wi‑Fi proponujący choćby 866 Mb/s w przypadku standardu 802.11ac z technologią MIMO. Możesz przeglądać strony internetowe i pobierać aplikacje, gry oraz materiały wideo z zawrotną prędkością.5

Odbieranie połączeń w apkach rodzaju Facebook Messenger.

Niezależnie od tego, z jakiej apki przychodzi połączenie, iPhone 7 odbierze je tak, jak zwyczajną rozmowę. Masz nawet dostęp do kontaktów i możliwość zawieszania połączeń.

Oprogramowanie

iOS 10. Dzięki niemu jedynie iPhone to iPhone.

iPhone 7 radykalnie polepsza kluczowe elementy iPhone’a. Przynosi świeże, progresywne aparaty do fotografii i video. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę barw ekran. Wytrzymałość na wodę i zachlapania., a także imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak potężnego. Oto on. IPhone 7.

konstrukcja

Odważny dizajn. Wody się nie boi.

iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w odcieniu onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Pokrywa jest niepodatna na wilgoć i zachlapania. 1 Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.

W dwóch wymiarach. I pięciu wykończeniach.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus wzbogacają dotychczasową paletę o dwa nowe wykończenia: piękną, matową czerń i połyskliwy onyks. Oba modele, 4,7 cala i 5,5 cala, stworzone z ultramocnego aluminium linii 7000, możesz także w znanych z wcześniejszych wersji kolorach metalicznym, złotym i różowego złota.

Aparaty iPhone'a 7 Plus

Oba pracują na jedno zdjęcie.

iPhone 7 Plus to nie tylko w całości nowy aparat – to dzisiaj zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowaliśmy w konstrukcji iPhone'a 7, współpracuje z proponującym większe zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Co pozwala robić udoskonalone fotografie z pokaźniejszego dystansu. A dzięki nowemu efektowi głębi ostrości (przystępnemu wkrótce) fotografie portretowe będą wyglądać lepiej aniżeli kiedykolwiek. Chyba nie trzeba prosić o uśmiech.

wyświetlacz Retina HD

Najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran iPhone'a.

Niemal wszystko, co robisz z iPhonem, rozgrywa się na jego wyświetlaczu. To tu oglądasz zdjęcia, czytasz wiadomości i robisz codziennie niemało innych rzeczy. A ponieważ wyświetlacz iPhone'a 7 odwzorowuje ten sam zakres barw, co cyfrowy przemysł filmowy, wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Po prostu – więcej światła, jeśli wolno przywołać klasyka.

Więcej barw, prawdziwszy obraz.

Nowy ekran Retina HD z rozszerzoną gamą barw wyświetla je w standardzie filmowym i oferuje najlepszy przystępny w smartfonach system zarządzania paletą odcieni. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, dzięki czemu odwzorowanie jest jeszcze bliższe rzeczywistości. Kolory są tak samo wierne, gdy oglądasz fotografie wymarzonej sukienki, jak i wtedy, gdy odtwarzasz Live Photos z wycieczki w tropiki. Wszystko wygląda tak, jak w realu.

3D Touch. Jeszcze więcej na dotyk.

Kiedy korzystasz z 3D Touch, iPhone odpowiada lekkimi stuknięciami. Zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. A choćby to poczujesz. Nowy ekran Retina HD iPhone'a 7 szeroko wykorzystuje oferowane poprzez system iOS możliwości technice 3D Touch. Wiadomości, Kalendarz i Mail, a także inne aplikacje mają dzisiaj jeszcze bogatszy i bardziej responsywny interfejs.

Czip A10 Fusion

Żaden smartfon nie miał tak mocnego czipa.

iPhone 7 wykorzystuje najpotężniejszy procesor ze wszystkich smartfonów. Jest nie tylko szybszy od wcześniejszych iPhone'ów, ale i wydajniejszy energetycznie. To stąd, że procesor A10 Fusion dysponuje nową architekturą umożliwiającą szybsze przetwarzanie, kiedy używasz urządzenia dynamicznie, oraz ograniczenie zużycia energii, gdy dajesz mu odetchnąć. Dodaj do tego najwydajniejszą jak dotąd baterię, a efekt zrobi wrażenie: pracujesz dwa razy szybciej niżeli z iPhonem 6, a mimo to rzadziej sięgasz po ładowarkę.

Działa szybciej, zużywa mniej energii.

Przeprojektowany czterordzeniowy procesor A10 Fusion zbudowany jest z dwóch ultraszybkich i dwóch wysoce efektywnych energetycznie rdzeni. Ultraszybkie działają dwa razy bystrzej aniżeli iPhone 6, a wysoce wydajne pracują, zużywając zaledwie 20 procent energii stosowanej przez dwa pozostałe rdzenie. Oznacza to, iż dysponujesz najwyższą wydajnością oraz najwyższą energooszczędnością zawsze, gdy ich Ci potrzeba.

Najwydajniejsza bateria iPhone'a.

Dzięki czipowi A10 Fusion po ładowarkę będziesz odtąd sięgać rzadziej niż dotychczas. IPhone 7 proponuje nawet o dwie, a iPhone 7 Plus o jedną godzinę więcej pracy na baterii niżeli modele poprzedniej generacji. 3

Podwój pojemność do 256 GB.

iPhone 7 przystępny jest w wersjach 32 GB, 128 GB oraz 256 GB, czyli z objętością dwukrotnie pokaźniejszą niż oferowana w poprzednim modelu. Możesz więc mieć jeszcze więcej apek. I jeszcze więcej filmów. Nie mieści się w głowie? A w telefonie – owszem.

Audio

iPhone w stereo.

Głośniki stereo debiutują w konstrukcji iPhone'a. Grają dwa razy głośniej w porównaniu z iPhonem 6s i posiadają szerszy zakres dynamiki. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy po prostu rozmawiasz, iPhone 7 podkręca wrażenia.

EarPods. Ze złączem Lightning.

Z iPhonem 7 dostajesz słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Jeśli jednak masz ochotę słuchać muzyki poprzez swoje stare słuchawki, możesz podłączyć je przy pomocy dołączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Wi‑Fi + Cellular

Szybsze połączenia 4G LTE i najlepszy roaming.

iPhone 7 obsługuje technologię 4G LTE Advanced, w której szybkość pobierania danych sięga 450 Mb/s. Czyli jest ponad 50 procent wyższa w sytuacji iPhone'a 6s i trzy razy wyższa w porównaniu z iPhonem 6.5 A dzięki większej liczbie pasm LTE dysponujesz najlepszym roamingiem dostępnym na smartfonie. Szczęśliwych podróży.

Ultraszybki interfejs Wi‑Fi.

iPhone 7 ma superszybki interfejs Wi‑Fi oferujący nawet 866 Mb/s w sytuacji standardu 802.11ac z technologią MIMO. Możesz oglądać strony internetowe i pobierać aplikacje, gry i materiały wideo z zawrotną szybkością.5

Odbieranie połączeń w apkach rodzaju Facebook Messenger.

Niezależnie od tego, z jakiej apki przychodzi połączenie, iPhone 7 odbierze je tak, jak zwyczajną rozmowę. Masz choćby dostęp do kontaktów i możliwość zawieszania połączeń.

Oprogramowanie

iOS 10. Dzięki niemu wyłącznie iPhone to iPhone.

Specyfikacja techniczna artykuł
producent
Kod producenta
MN4M2PM/A
EAN
190198043580
informacje podstawowe
Klasa premium
Wodoodporny
Czarny
techniczne
Apple A10
Pamięć RAM
3 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
Lightning
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
7
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujnik grawitacyjny
detektor światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter do słuchawek
Instrukcja obsługi
przewód ze złącza Lightning na USB
Ładowarka
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
producent
Kod producenta
MN4M2PM/A
EAN
190198043580
informacje podstawowe
Klasa premium
Wodoodporny
Czarny
technologiczne
Apple A10
Pamięć RAM
3 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
Lightning
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
7
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
detektor grawitacyjny
sensor światła
czujka zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter do słuchawek
Instrukcja obsługi
kabel ze złącza Lightning na USB
Ładowarka
Słuchawki
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.