Menu

Motorola Moto G200

Cechy produktu
  • Producent Motorola 
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć wbudowana 128 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Komunikacja WiFi 
  • Funkcje odtwarzacz MP3 
  • Pojemność baterii 5000 mAh
Opis

Smartfon Moto G200 8/128 Przygotuj się na niesamowitą produktywność dzięki nowej moto g200 5G. Posiadając ultramocny procesor Qualcomm Snapdragon 888+ 5G, błyskawiczną prędkość 5G1 i najnowszą łączność Wi-Fi 6E2, możesz realizować swoje pasje jak nigdy dotąd.

Rób zdjęcia jak profesjonalista systemem aparatów o ultrawysokiej rozdzielczości 108 Mpx. Oświetlenie ani odległość nie mają znaczenia, efekty będą za każdym razem doskonałe. Ciesz się niezwykle płynnym obrazem dzięki ekranowi 6,8" o częstotliwości odświeżania 144 Hz najwyższej w smartfonach.

rozszerz widok, podłączając telefon do telewizora, żeby grać w gry, prowadzić wideorozmowy i pracować jak na komputerze. Dodaj do tego nowoczesny dźwięk bezprzewodowy, niesamowity czas pracy baterii i niezwłoczne ładowanie TurboPower 33.

Masz wszystko, co trzeba, aby zrobić coś sporego. Nie bój się iść po więcej z moto g. Procesor Qualcomm Snapdragon 888+ 5G o najwyższej efektywności. Doświadcz najwyższej jakości rozrywki, kreatywności i łączności dzięki ultrawydajnemu procesorowi.

System aparatów o ultrawysokiej rozdzielczości 108 Mpx. Uwieczniaj ważne chwile w każdym świetle i z każdej odległości dzięki technice Ultra Pixel. Ultrapłynny ekran 144 Hz. Wyświetlaj wszystko w żywych kolorach na ultraszerokim, 6,8-calowym wyświetlaczu HDR10 o najszybszej częstotliwości odświeżania oferowanej w smartfonach.

Wykorzystaj moc swego telefonu dzięki platformie Ready For3. Połącz się bezprzewodowo z telewizorem, żeby grać w gry na urządzenia przenośne, prowadź videorozmowy i korzystaj z aplikacji na telefon na znacznym ekranie3.

nowoczesny dźwięk bezprzewodowy. Zyskaj lepsze, bardziej wciągające wrażenia słuchowe dzięki technice Dolby Atmos4 i Qualcomm Snapdragon Sound. Nieszablonowa wytrzymałość baterii i ładowanie TurboPower 33.

Korzystaj z telefonu choćby 36 godzin dzięki baterii 5000 mAh i zapewnij sobie energię na cały dzień po zaledwie 15 minutach ładowania5. 1). Usługa 5G dostępna w ramach abonamentu 5G. Wymagany zasięg sieci 5G; dostępność wyłącznie w określonych obszarach; kompatybilność urządzenia ze wszystkimi sieciami 5G niezapewniona.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się ze swoim usługodawcą.2). Przystępna jedynie w niektórych krajach ze względu na ograniczenia przepisów; sprawdź przystępność u operatora; wymaga zakupionego oddzielnie routera zgodnego z Wi-Fi 6e i abonamentu, który może być najróżniejszy zależnie od lokalizacji.3).

Połączenie bezprzewodowe Ready For jest obsługiwane wyłącznie na telewizorach obsługujących dublowanie ekranów smartfonów Android (Miracast). Połączenie przewodowe Ready For jest obsługiwane na telewizorach lub monitorach z portem HDMI albo portem wejścia wideo USB-C USB; wymagany kabel USB-C z obsługą wideo lub adapter USB-C do HDMI.4).

Dolby Atmos obsługuje także przewodowe połączenia słuchawek.5). Przeciętni użytkownicy mogą zyskać do 12 godzin czasu pracy baterii po 15 minutach ładowania. Bateria musi być istotnie rozładowana. Szybkość ładowania maleje wraz z jego postępem...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.