Menu

Motorola Razr 5G

Cechy produktu
 • Producent Motorola 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.2 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2142 x 876 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
 • Aparat przedni 20 Mpx
 • Komunikacja Bluetooth, WiFi, LTE, NFC, 5G 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 2800 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD nie 
Opis
Ultraszybkie działanie 5G
Ciesz się rewelacyjną szybkością sieci bezprzewodowej następnej generacji i niewiarygodnie szybkim procesorem, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej1.
Najgłośniejszy i najszczególniejszy dźwięk stereo
Czasy smartfonów o słabym, zniekształconym dźwięku minęły. Dwa zaawansowane głośniki stereo generują dźwięk o najwyższej jakości2, niezwykłym bogactwie i czystości. Ciesz się głębokimi basami i wyraźnym, czystym wokalem, nawet przy maksymalnej głośności.
najkorzystniejszy ekran w historii
wyświetlacz Endless Edge ma przekątną 6.7" i jest zagięty po obu stronach pod kątem niemal 90 poziomów. W wyniku czego gwarantuje rewelacyjny widok na maksymalnie wykorzystanej powierzchni. Zobacz miliard odcieni kolorów w standardzie HDR10 i płynność przewijania przy częstotliwości odświeżania ekranu 90 Hz.
Przypisy

Pewne funkcje, usługi i aplikacje zależą od sieci i mogą nie być dostępne we wszelkich obszarach. Korzystanie z nich może podlegać dodatkowym warunkom i/lub opłatom. Żeby uzyskać szczegółowe dane, skontaktuj się ze swym usługodawcą. Korzystanie z tego urządzenia podlega postanowieniom planu taryfowego dotyczącym usług bezprzewodowych. Ten artykuł jest zgodny z odpowiednimi wytycznymi dotyczącymi narażenia na emisje promieniowania o częstotliwości radiowej. Akcesoria zostały oznakowane indywidualnie.

1 Pamięć przystępna dla użytkownika jest mniejsza z uwagi na zainstalowane oprogramowanie i może się zmienić bez powiadomienia w wyniku jego aktualizacji.

2 Na podstawie wewnętrznych testów produktywności i głośności, mierzonych poziomem ciśnienia akustycznego w decybelach, w stosunku do smartfonów klasy premium o cenie powyżej $900, dane ze stycznia 2020 r.

3 Segment jest zdefiniowany jako smartfony z obsługą 5G sprzedawane w sprzedaży detalicznej za mniej niż $800 od stycznia 2020 r.

4 informacje dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu charakterystycznego użytkownika korzystającego z telefonu do zróżnicowanych celów. Profil ten dotyczy maszyn pracujących w warunkach trafnego połączenia z siecią i obejmuje zarówno czas używania, jak i czas gotowości. Rzeczywista sprawność baterii może być inna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu.
Obsługuj najszczególniej wymagające gry
Układ ośmiu rdzeni procesora Qualcomm Snapdragon zagwarantuje płynność działania choćby najistotniej wymagających gier, filmów i innych aplikacji. Wsparcie łączności Wi-Fi i Bluetooth umożliwia prędkie połączenie z innymi urządzeniami a energooszczędność wydłuży czas pracy na baterii.
powiększ bezpieczeństwo informacji
Zintegrowany czytnik linii papilarnych to komfort bezpieczeństwa i ochrona zawartości Twojego Smartfona. Telefon zapisuje Twój oryginalny odcisk palca i tylko za jego pomocą może być odblokowany. Dzięki czemu Twoje urządzenie jest wspaniale bronione przed dostępem osób trzecich.
Korzystaj z dwóch pasm Wi-Fi
Dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 i 5GHz umożliwiają bezpieczne i szybkie nawiązywanie połączeń z kompatybilnymi urządzeniami. Posiadając możliwość obsługi dopełniającego pasma 5 GHz, smartfon zapewnia szybkie łącze niezależnie od liczby użytkowników.
Płać za zakupy smartfonem
Radiowy sposób komunikacji NFC umożliwia szybką wymianę informacji na niewielką odległość, dzięki czemu pozwala na wykorzystywanie tzw. Istotników/tagów NFC zmieniających ustawienia telefonu w zależności czy jesteś w pracy czy w domu oraz dokonywanie płatności za zakupy smartfonem.
Łącz się szybciej
LTE to obecnie najszybszy standard mobilnego Internetu. Szybkość pobierania danych wynosi choćby 300 Mb/s (LTE kat. 6 - przystępność kategorii w zależności od modelu telefonu), przez co przeglądanie Internetu lub streaming filmów i muzyki odbywa się bez opóźnień czy przerw na buforowanie. Kanon LTE wyznacza nową erę w technice łączności przenośnej.
Korzystaj z dwóch kart SIM
Funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch niezależnych kart SIM w jednym telefonie. Dzisiaj możesz umieścić zarówno prywatną jak i służbową kartę w jednym smartfonie i mieć oba numery za każdym razem pod ręką.
Opinie - 7 opinii + Dodaj opinie
Kamil - Wystawiona 10 miesięcy temu
Telefon jest świetny! Zakup bardzo opłacalny polecam!
Kornel - Wystawiona 10 miesięcy temu
Świetny telefon polecam mocno!!!
Adrian - Wystawiona 10 miesięcy temu
Polecam stosunek ceny do jakości
Paweł - Wystawiona 10 miesięcy temu
Świetny telefon!
EUZEBIUSZ - Wystawiona 10 miesięcy temu
bardzo dobry telefon polecam!
Andrzej - Wystawiona 10 miesięcy temu
Bardzo dobry telefon polecam!
Ola - Wystawiona 10 miesięcy temu
Świetny telefon z super designem

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.