Menu

Nokia 5310

Cechy produktu

  • Producent Nokia 

Opis

Muzyczna przyjemnośćOdtwarzacz MP31 i bezprzewodowe radio FM, a także osobne przyciski do obsługi muzyki i dwa konkretne głośniki przednie pozwalają słuchać muzyki w dowolnej kompilacji w każdym miejscu i o każdej porze.

tradycyjny model powracaTelefon Nokia 5310 z łatwymi w obsłudze przyciskami, łagodnymi krzywiznami i wygodnym chwytem to nowa wersja dawnego ulubieńca użytkowników: kultowa konstrukcja w odświeżonym wydaniu.

Z muzyką we krwiNa wyraźnym, zaokrąglonym wyświetlaczu z łatwością sprawdzisz, co obecnie odtwarzasz. Zmieniaj utwory, kiedy tylko zechcesz, korzystając z osobnych przycisków do obsługi muzyki. Spraw, aby dźwięki płynęły non stop za sprawą telefonu, który współgra z rytmem Twoich dni.

Gotowy na wyzwaniaZ telefonem Nokia 5310 zyskasz energię i gotowość na codzienne wyzwania. Dzięki baterii o długim czasie działania, wytrzymałej konstrukcji i bezawaryjnym technologiom spokojnie możesz na nim polegać.

Łączność non stopŁącz się ze światem dzięki baterii, gwarantuje choćby kilkutygodniowy czas czuwania i kilkugodzinny czas rozmów. Za sprawą potężnych głośników przednich każde połączenie usłyszysz głośno i wyraźnie.

Nokia 5310Z telefonem Nokia 5310 nie umknie Ci nic, co ważne. Odtwarzacz MP3 i radio FM pozwalają słuchać ulubionej muzyki, a dwa solidne głośniki przednie zapewniają wyraźne brzmienie połączeń telefonicznych.

Bateria o długim czasie działania umożliwia łączność ze światem każdego dnia. A odświeżone wzornictwo pozwala na nowo cieszyć się tym tradycyjnym telefonem szanowanym przez wielu użytkowników. Dwa głośniki przednieGłośny i wyraźny dźwięk podczas każdego połączenia.

Radio FM i odtwarzacz MP3Bezprzewodowe radio FM z osobnymi przyciskami do obsługi muzyki. Wydłużony czas działania bateriiBateria zapewniająca czas czuwania rzędu tygodni.Bateria: Wymienna 1200 mAhPozostałe atrybuty wyświetlacza: QVGASzczegółowe dane aparatu: Akcesoria w komplecie: Urządzenie Nokia 5310 Bateria Skrócona instrukcja obsługi Ładowarka Micro USB Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.