Menu

Nokia 8000

Cechy produktu
  • Producent Nokia 
Opis

Nokia 8000 4G to telefon nietrudny w obsłudze oraz przyjemny w wyglądzie za sprawą starannie wytwarzanej, przypominającej szkło obudowie, dzięki której podkreśla się wysokiej klasy wzornictwem. Kolorystyka zainspirowana kamieniami szlachetnymi i ramka o wysmakowanym chromowanym wykończeniu wzbogacają codzienność o nutkę elegancji.

Korzystaj z ekranu o przekątnej 2,8 cala i wytrzymałej zaokrąglonej klawiatury 3D, które powstały z myślą o komfortowej obsłudze. Dzięki nim czaty w WhatsApp i na Facebooku, strumieniowe oglądanie filmów w YouTube czy planowanie wycieczek w Google Maps są jeszcze przyjemniejsze.

Wszystko to działa płynniej dzięki technologii 4G. W dodatku niezbędne narzędzia, takie jak Google Assistant, sprawdzona i bateria o długim czasie działania powodują, iż masz do dyspozycji naprawdę solidne urządzenie — w bardzo gustownym wydaniu.Korzyści: Piękno wewnątrz i na zewnątrz- na dużym ekranie o przekątnej 2,8 cala czaty i filmy wyglądają nad wyraz wyraźnie a zaokrąglona na krawędziach wytrzymała klawiatura 3D zagwarantuje wygodny chwyt sporo atrakcyjnych funkcji- z telefonem Nokia 8000 4G zapomnisz o nudzie.

Możesz utrzymywać kontakt ze znajomymi w WhatsApp i na Facebooku, odtwarzać ulubione filmy i utwory w YouTube i planować nowe trasy w Google Maps przejrzyście czyste połączenia - przyspiesz przesyłanie strumieniowe, czaty i ładowanie stron internetowych dzięki technice 4G a przy pomocy funkcji hotspotu Wi-Fi możesz udostępniać połączenie internetowe znajomym i rodzinie Wsparcie Google Assistant - zagwarantuje odpowiedzi i niezbędną pomoc niezależnie od tego, czy szukasz nowego przepisu kulinarnego czy chcesz do kogoś zadzwonić, z wirtualnym pomocnikiem jest to istotnie łatwiejsze Pewna energia - dzięki baterii o długim czasie działania i konkretnej obudowie z poliwęglanu możesz bez obaw wykonywać codzienne czynności...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.