Menu

Nokia Asha 215

Cechy produktu
  • Producent Nokia 
Opis

Telefon komórkowy Nokia 215 4G Dual SIM czarny
Nokia 215 4G - znajoma, ulepszona. Poczuj pewność 4G dzięki transparentnie czystej jakości połączeń. Utrzymaj korzystną zabawę przy pomocy charakterystycznej trwałości, której można oczekiwać od telefonu Nokia oraz długiej żywotności baterii. Potrzebujesz przerwy? Zgub się na Facebooku, w Snake'u i nie tylko. A dzięki znacznym, miękkim w dotyku przyciskom i odkształconemu tyłowi zaprojektowanemu tak,rewelacyjnie pasował do dłoni, masz zapewniony komfort. Sprawdzony projekt i postępowe wyposażenie - to najlepsze połączenie obu światów.

wytworne wykończenie
Wygląda korzystnie. Czuje się konkretnie. Tylna pokrywa 3D z nanoteksturą poprawnie leży w dłoni i ma olśniewające wykończenie. Dodatkowo w pełni nadająca się do recyklingu konstrukcja nie dość. Że nie raz swym wzornictwem przykuje Twoje spojrzenie, to ma swój wytrzymały charakter w stylu Nokii.

Wytrzymała bateria
To telefon, na którym można polegać każdego dnia. Idź do pracy i zabierz ze sobą 215 4G, a długo działająca bateria pozwoli Ci być w ciągłym kontakcie. Zaufaj Nokia 215 4G, by przetrwać powszedni natłok obowiązków. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości i baterii, która po prostu działa, Ty również możesz.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.