Menu

Nokia G50

Cechy produktu

  • Producent Nokia 

Opis

G50 Smartfon lepszej jakości jest ulepszony dla Ciebie, dla Twojej kieszeni i dla planety. Ta idea przyświecała twórcom urządzenia Nokia G50 przyszłościowego smartfona, który jest znakomity już dziś i gotowy na przyszłe wyzwania.

Platforma mobilna Qualcomm Snapdragon 480 5G zapewnia mu zgodność ze technologią 5G1. W dodatku Nokia G50 proponuje baterię o czasie działania rzędu dni, potrójny aparat 48 MP z funkcjami nienaturalnej inteligencji i stabilizacją obrazu, skandynawską bezusterkowość i jakość wykonania, a także najnowszy system Android 11 z aktualizacjami systemu operacyjnego przez 2 lata i comiesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń poprzez 3 lata.

Gotowy na 5G Platforma mobilna Qualcomm Snapdragon 480 5G Potrójny aparat o rozdzielczości 48 MP Rób fotografie przy użyciu nienaturalnej inteligencji i dodawaj do nich znaki wodne obszerny wyświetlaczWytrzymały ekran HD+ 6,82 cala zaprojektowany z myślą o długookresowym wykorzystywaniuDługi czas pracy bateriiNawet 2 dni pomiędzy ładowaniamiAparatUchwyć każdy przepiękny detalNieustanie zwracasz uwagę na piękno otaczającego świata teraz możesz je rejestrować ze zdumiewającą szczegółowością.

dostępny w smartfonie Nokia G50 potrójny aparat o rozdzielczości 48 MP robi zapierające dech, pełne detali fotografie, które z pewnością Cię zachwycą.Android 11Im starszy, tym doskonalszyDługi czas używania smartfonu nie ma sensu, jeśli po roku urządzenie zaczyna stawać się powolne i przestarzałe.

Dlatego, choć smartfon Nokia G50 jest dostarczany z najnowszym systemem Android 11, jest w dodatku przygotowany na przyszłe wyzwania dzięki comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń przez 3 lata i aktualizacjom systemu operacyjnego poprzez 2 lata.

To naprawdę inteligentne rozwiązanie.Obsługa technice 5GPrzyszłościowy smartfonSmartfon Nokia G50 już dzisiaj jest idealny i ma przed sobą wyśmienitą przyszłość. A to dlatego, że będzie jeszcze lepszy po nawiązaniu łączności z siecią 5G dzięki platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon 480 5G, która została zaprojektowana z myślą o trafnym korzystaniu z przyszłej technologii.

To smartfon w jeszcze inteligentniejszej odsłonie.Stabilizacja selfieUstabilizuj selfieChwila nadzwyczajna na selfie nie będzie trwać wiecznie. Dzięki stabilizacji wideo selfie kadr będzie zrównoważony nawet jeśli Twoja ręka nie.

Jeśli wolisz pracować nocą, genialny nocny tryb selfie pomoże Ci zrobić wspaniałe selfie w słabym oświetleniu.Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcejWszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz oraz miliony czekające na odkrycie.

Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata.

Odtwarzaj co tydzień na Spotify.zwiększ bezpieczeństwo dzięki ExpressVPNNieistotne, czy korzystasz z sieci WiFi czy z informacji komórkowych, ExpressVPN wprowadza dopełniającą warstwę zabezpieczeń do połączenia internetowego, broniąc Twoje dane prze...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.