Menu

Samsung Galaxy M11

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pamięć wbudowana 32 GB
  • Pamięć RAM 3 GB
  • Pojemność baterii 5000 mAh

Opis

POZNAJ GALAXY M11 znaczna bateria 5,000 mAh, którą możesz wyjątkowo momentalnie naładować dzięki funkcji szybkiego ładowania. Wysoka jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi. Genialny do uchwycenia każdej chwili. Nowoczesny wyświetlacz z aparatem przednim w ekranie lepsze pole widoczności ekranu.

wytworny wygląd, ramka o grubości 9 mm z gładkimi bokami zapewnia komfortowy chwyt. Odcisk palca oraz rozpoznawania twarzy, zapewnią wygodę I bezpieczeństwo wykorzystywania smartfonu. OGLĄDAJ BEZ OGRANICZEŃ Z INFINITY-O Poszerz swój świat rozrywki i doświadczaj jeszcze więcej.

wyświetlacz 6.4"* HD+ Infinity-O** z niewielkim obiektywem aparatu przedniego pokazujebogate, wciągające obrazydzięki szerokiemu polu widoczności. * Faktyczny obszar widoczności jest mniejszy ze względu na zaokrąglone brzegi i otwór aparatu.** rozmiar ekranu mierzony po przekątnej wynosi 6,4 cala, a uwzględniając zaokrąglenie rogów - 6,3 cala.

DESIGN, KTÓRY DOCENISZ Galaxy M11 wygląda wyśmienicie i jeszcze lepiej trzyma się w rąk! metaliczny połysk niebieskiego lub czarnego wykończenia dodaje innowacyjnego charakteru ascetycznej obudowie o grubości zaledwie 9 mm.

Gładkie krawędzie symetrycznej konstrukcji pozwalają komfortowo trzymać telefon, upraszczając efektywne poruszanie się po ekranie. Atrakcyjne I mistrzowskie zdjęcia Z POTRÓJNYM APARATEM Dziel się chwilą System trzech aparatów zezwala na Ci jeszcze lepsze przedstawienie obrazów, które podziwiasz każdego dnia.

Główny obiektyw 13 MP rejestrujewyraźne zdjęcia równocześnie w dzień, jak i w nocy. Szerokokątny obiektyw5 MP uchwyci jeszcze więcej tego, co znajduje się przed Tobą, a aparat głębipozwoli Ci wyostrzyć wszystko, co najważniejsze, tło pozostawiając artystycznie rozmyte.

Dziel się wspomnieniami ze znajomymi, także w mediach społecznościowych będą wyglądały obłędnie. Uchwyć więcej świata Z aparatem szerokokątnym 5 MPzobaczysz więcej i utrwalisz więcej*. Obszerny kąt 77° i ultra spory kąt widzenia 115° pozwolą Ci uchwycić sceny skrupulatnie takie, jakie je widzisz.

Łatwiej utworzysz również bajeczną panoramę. * Ultraszerokokątne fotografie i filmy obsługiwane są wyłącznie poprzez aparat tylny. Odkryj tajemnice głębi Obiektyw głębi 2 MP zezwala na skrupulatne dostosowanie głębi ostrości podczas wykonywania , a także już po wciśnięciu przycisku migawki.

automatycznie zredukuje niechciane zakłócenia w tle fotografii, żeby każde zdjęcie wyglądało wspaniale. Pokaż siebie Z obiektywem przednim 8 MP uchwycisz najkorzystniejszą wersję siebie. Użyj funkcji Live Focus, żeby stworzyć stylowy efekt rozmycia tła i całą uwagę skupić na swym doskonałym ujęciu.

prędki, skutecznY, BEZPIECZNY Niezależnie od tego, czy jesteś fanem długich filmowych seansów, czy niekończących się rozmów ze znajomymi - Ci potrzeba baterii, która dotrzyma Ci kroku. Pojemność 5000 mAh (typowa*) pozwoli Ci korzystać z telefonu tak długo, jak tego Ci potrzeba.

prędko uzupełnisz baterię z...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.