Menu

Samsung Galaxy Note 20 4G SM-N980

Cechy produktu
 • Producent Samsung 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2400 x 1080 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 64 Mpx
 • Aparat przedni 10 Mpx
 • Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 4300 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni
Opis
NAJWAŻNIEJSZE parametry
S Pen progresywny Rysik S Pen z funkcją Bluetooth gwarantujący wygodne używanie smartfona, a także sterowanie gestami.
ekran Rozdzielczości ekranu FHD+ 2400x1080 zapewnia komfort oglądania oraz płaski wyświetlacz Infinity-O 6.7 sAMOLED Plus dla żywych i nasyconych obrazów z mnóstwem detali.
wydajność Procesor 7nm, a także 8 GB RAM gwarantuje efektywną pracę. Przechowuj jeszcze więcej fotografii, dokumentów i innych plików dzięki 265 GB pamięci.
Bateria Jeszcze dłuższa praca na jednym ładowaniu dzięki inteligentnej baterii o pojemności 4300 mAh.
Aparat mistrzowskie filmy w jakości 8K i znakomite zdjęcia z nieszablonowymi aparatami szerokokątnymi i funkcją Jedno Ujęcie. PotężnE NARZĘDZIE zwiększAJĄCE sprawnOŚĆ
Sterowanie gestami Możesz wygonie przewijać, cofać się do ostatniej wybranej aplikacji, przechodzić w tryb pisania lub błyskawicznie wrócić na stronę startową korzystając z 5 nowych gestów, które pełną kontrolę w dowolnym miejscu.
nieskomplikowane edytowanie i konwertowanie plików Prosta edycja i łatwe konwertowanie plików rozszerzy Twoją produktywność. Dodawaj, usuwaj i rób notatki z wykładów albo pracy i zapisuj je do plików PDF, które z łatwością możesz edytować bez dodatkowych aplikacji, ani programów. Co więcej, Samsung Notes zezwala na eksport notatek do plików PPT i robienie odręcznych notatek na slajdach.
Sztuka organizacji Porządkowanie notatek dzisiaj jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki synchronizacji z nagraniami głosowymi. Odtwarzając nagrany głos, to co napisałeś, w każdej sekcji zostanie podświetlone. Masz ponadto możliwość szkicowania, a następnie przekształcania swoich pomysłów w dane wielokrotnego stosowania. Wybieraj spośród rozmaitych szablonów dobranych do Twoich potrzeb, np. Przeznaczonych do rysowania albo robienia listy zakupów.
Szerszy zakres funkcji Ułatwione korzystanie z programu Samsung Notes dzięki funkcjom wspomaganym sztuczną inteligencją. Mechanizmy wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i dokładnie je wyrównają za Ciebie. Dodawaj teksty pisane do swych notatek i porządkuj je dzięki podziałowi na foldery i strony. KOMPUTER PC W TWOJEJ KIESZENI Pracuj jeszcze efektywniej dzięki synchronizacji pomiędzy aplikacjami na Twoim smartfonie a programami Outlook i Teams na komputerze. Microsoft OneNote umożliwia synchronizację notatek za pomocą systemu Windows. Swoje notatki możesz dołączyć do wiadomości e-mail lub dokumentów używając prostej funkcji Drag & Drop.
Pomysły udostępniane pomiędzy urządzeniami Twoje notatki automatycznie synchronizowane są na smartfonie, tablecie i komputerze, dzięki temu możesz z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. Nie musisz pamiętać o naciskaniu przycisku „zapisz - Galaxy Note20 zsynchronizuje je za Ciebie. *Użytkownicy muszą scalić swoje urządzenie Galaxy z PC z systemem Windows za pośrednictwem narzędzia Link to Windows na telefonie i aplikacji Your Phone na komputerze oraz nowoczesnać zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, łącznie z zalogowaniem się na to samo konto Microsoft. Link to Windows jest wstępnie zainstalowane na wybranych urządzeniach Galaxy. Aplikacja Your Phone wymaga najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 na komputerze. Urządzenie Galaxy musi być włączone i połączone z tą samą siecią Wi-Fi, co PC. Niektóre aplikacje przenośne mogą ograniczać udostępnianie treści na innych ekranach albo wymagać ekranu dotykowego w celu interakcji z nimi. Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu aplikacji będzie dostępna do końca 2020 roku. Synchronizacja z Microsoft OneNote Korzystaj z uproszczonego harmonogramu, a także efektywnie zarządzaj zadaniami poprzez aplikacje Outlook lub Teams dostępną w sieci, na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Używając aplikacji Microsoft OneNote, masz możliwość synchronizowania swoich notatek na Twoim komputerze. Funkcja Drag&Drop pozwoli Ci na szybkie załączanie obrazów w wiadomościach e-mail. *Usługa będzie przystępna od listopada 2020 r. W OneNote, OneNote w sieci Web i OneNote dla systemu Windows 10. Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. W aplikacji Outlook w sieci Web.
Oglądaj i graj jednocześnie dzięki Samsung Dex Bezprzewodowa konfiguracja drugiego ekranu dzięki Samsung DeX zagwarantuje możliwości, jakie daje większy ekran. Oglądaj filmy, a także oglądaj fotografie z galerii telefonu na monitorze lub telewizorze za pośrednictwem asygnowanego interfejsu użytkownika DeX. *Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję Smart View. (Aby uzyskać słuszne wrażenia, używaj na telewizorach Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 roku albo później).
*Niektóre aplikacje dla Samsung DeX mogą nie funkcjonować w danej lokalizacji albo wymagać (zakupu) licencji. GRAJ W ULUBIONE GRY JAK NA KONSOLI Od teraz gry na Twoim telefonie mogą równać się z tymi na domowym sprzęcie do gier. Samsung Galaxy Note20 wyposażony w inteligentny procesor, czuły oraz ulepszony systemem chłodzenia pozwoli Ci radować się rozrywką na zupełnie nowym poziomie.
Xbox Game Pass Ultimate Połączenie udoskonalonego wyświetlacza, niskich opóźnień wyjściowych oraz głębokiego dźwięku powoduje, iż Twoja rozrywka wzniesie się na nowy poziom. Możesz podłączyć asygnowany kontroler* i zyskać dostęp do ponad 100 gier konsolowych na swym smartfonie*. *Kontroler sprzedawany osobno.
**Pełen zakres usługi przystępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate oraz połączenie z siecią. Tytuły i ich ilość różnią się w czasie i w zależności od kraju. i dane na temat rejestracji w usłudze przystępne na stronie producenta. Game Booster - mocna gra Płynna rozrywka i doskonała jakość obrazu dzięki funkcji Frame Booster sprawi, iż każda mobilna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Natomiast Game Booster to funkcja wykorzystująca nienaturalną inteligencję do poprawy sprawności rozgrywki i zminimalizowania opóźnień.
bezprecedensowa technika wyświetlaczy Poznaj wyświetlacz Infinty-O o przekątnej 6.7 ekranu i maksymalnie zredukowanymi ramkami dla jeszcze obszerniejszego obrazu przy zachowaniu tych samych, kompaktowych rozmiarów smartfona. SAMOLED odpowiada za żywe, nasycone odcienie, wysoki kontrast oraz głęboką czerń, dzięki czemu zachwycisz się obrazami nad wyraz realistycznymi i mnóstwem detali.
Wysoka jasność ekranu Jeszcze lepsza widoczność bez wytężania wzroku - zarówno w dzień, jak i w nocy - dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów). Poprawa widoczność na zewnątrz, w porównaniu z Note10, wyniosła 25%.
Redukcja zmęczenia oczu Zadbaj o swój wzrok z Galaxy Note20, który minimalizuje emisję niebieskiego światła,chronić Twoje oczy podczas korzystania z telefonu. GOTOWY NA HIPERSZYBKĄ ŁĄCZNOŚĆ 5G Model Galaxy Note20 w wersji 5G jest już gotowy na wchodzącą do Polski nową technikę przenośną 5G*. Poznaj najszybszy kanon komunikacji mobilnej, który zapewni Ci wyjątkowo szybkie połączenie, przesyłanie oraz pobieranie , a także transmisje live bez opóźnień, nawet przy intensywnym korzystaniu internetu.
prędkość transmisji Sieć 5G nawet 3x szybsza niżeli 4G*.
Czas oczekiwania poniżej 1ms nawet 10-krotnie mniejsze opóźnienie. 5G zmienia zasady* Niesamowita szybkość internetu, a także 10x mniejsze opóźnienia z siecią 5G. Poznaj nowy Galaxy Note 20 5G*** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w pobieraniu i przesyłaniu , a także transmitowaniu relacji live.
*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. **Wymaga stosownego połączenia 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
***Dotyczy modelu Note20 w wersji 5G. SYSTEM fachowyCH APARATÓW DO EPICKICH fotografii I FILMÓW unikatowe aparaty Galaxy Note20 zachwycą każdego - główny aparat 12MP i szerokokątny 12MP. Kręć najwyższej jakości video w rozdzielczości 8K, która pozwoli Ci uchwycić najdrobniejsze detale. Obiektyw szerokokątny doskonale stanie na wysokości zadania przy fotografowaniu panoramy lub architektury miasta. Dodatkowo funkcja Jedno Ujęcie zarejestruje zestaw fotografii i filmików z jednego ujęcia.
*Symulacja obrazu w celach informacyjnych.
Twoje filmy w jakości Pro Twoje vlogi jak filmy? dzisiaj jest to osiągalne z Galaxy Note20. Profesjonalne efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki. Rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie fachowym produkcjom, a różnorodność szczegółów w rozdzielczości 8K zachwyci nie jednego widza. Proporcje ekranu 21:9 gwarantują kinowe wrażenia. Fotografie prosto z filmów 8K zdjęcia prosto z filmów 8K w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Kontrola szybkości zoomu podczas nagrywania Twoich filmów doda dynamizmu i atrakcyjności. Nagrywaj wyraźny dźwięk nawet z sporej odległości.
video z inteligentną ostrością Live Focus Efekt rozmycia tła jak na fachowych produkcjach. Uwaga widza skupiona zostaje na pierwszym planie dzięki podwójnemu aparatowi, wyodrębniającemu drugi plan i nadającemu głębi zdjęciom. Efekt rozmycia pokazywany jest w czasie rzeczywistym i można go uzyskać, zarówno filmując ludzi, jak i obiekty. Dopełniające funkcje
Space Zoom Space Zoom pozwoli Ci uchwycić momenty, których wcześniej mogłeś nie zauważyć. Funkcja ta sprawi, iż będziesz bliżej akcji i przybliży Cię do oddalonych, słabo widocznych obiektów.* *Hybrydowy zoom optyczny w Galaxy Note20 łączy matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości z obiektywem.
Tryb nocny Tryb Bright Night pozwala robić wyraźne i jasne fotografie nocą.
Stabilizacja obrazu Płynne, dynamiczne akcje jak z mistrzowskich produkcji? To realne z Galaxy Note20 i dwukrotnie rozszerzoną stabilizacją obrazu.
Nocny hyperlapse Rób wyjątkowy hyperlapse po zmroku z Galaxy Note20. Jego aparat sam zintegruje ustawienia, do panujących warunków oświetleniowych zezwalając stworzyć znakomity film. SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI Ciesz się dużą przestrzenią na swoje pliki, zdjęcia i dokumenty dzięki zaimplementowanej prędkiej pamięci 256 GB. Galaxy Note20 z inteligentną baterią o objętości 4300mAh zapewnia długą pracę nawet do 24h bez konieczności ponownego ładowania.
Ultra szybki procesor 7nm mocny procesor 7nm to najkorzystniejszy procesor w modelach Galaxy za sprawą zwiększonej szybkości 1,5x, a także o 20% mniejszego zużycia energii w porównaniu z LPDDR4X. Pozwala na on oglądanie ulubionych filmów albo granie w gry zapewniając płynną akcją bez zacinania z małym opóźnieniem. Inteligentna bateria Galaxy Note20 optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami. Możesz pozostać w kontakcie ze światem z całodniową inteligentną baterią o obszerności 4300 mAh. Prędkie ładowaniu zapewni Ci doładowanie nawet 50% w 30 min. Na dodatek funkcja Power Share zezwala na bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami - możesz np. Naładować słuchawki, smartwatch, a choćby telefon przyjaciela. *Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z dołączoną ładowarką, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszelkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna szybkość ładowania może zależeć w dodatku od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników.
Badania przeprowadzone przez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. W Stanach Zjednoczonych i pokaźnej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień oraz połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, stosowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań oraz innych czynników. **typowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych poprzez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości charakterystyczne to szacowane wartości średnie z uwzględnieniem odchyleń objętości wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (śladowa) objętość to 4170 mAh dla modelu Galaxy Note20. Faktyczny proces zużycia baterii może różnić się w zależności od przystępnych sieci, wzorców wykorzystywania i innych czynników.
Ciesz się w pełni aplikacjami Google Zmień na Galaxy z nieskomplikowanym dostępem do wszelkich popularnych usług Google*:
YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie* Google Chrome Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszystkich modnych usług Google. Poczta Gmail Bezpieczna, inteligentna i nietrudna w użyciu skrzynka e-mail. Mapy Google Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj. Google Duo videorozmowy z Twoimi znajomymi
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.