Menu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G SM-N986

Cechy produktu
 • Producent Samsung 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.9 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 3088 x 1440 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 108 Mpx
 • Aparat przedni 10 Mpx
 • Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth, 5G 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 4500 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni
Opis
NAJWAŻNIEJSZE cechy
S Pen zaawansowany Rysik S Pen z funkcją Bluetooth gwarantujący komfortowe użytkowanie smartfona i sterowanie gestami.
Gotowy na łączność 5G* Przygotowany na niezwykłą szybkość transmisji informacji w najnowocześniejszej sieci 5G.
ekran Dynamiczny, zaokrąglony wyświetlacz AMOLED 2X 120Hz o wielkości 6,9 zapewnia ogromną powierzchnię do pracy i do zabawy.
produktywność Procesor 7nm i 8 GB RAM gwarantuje wydajną pracę. Przechowuj jeszcze więcej zdjęć, dokumentów i innych plików dzięki 265 GB pamięci.
Bateria Jeszcze dłuższa praca na jednym ładowaniu dzięki inteligentnej baterii o obszerności 4500 mAh.
Aparat fachowe filmy w jakości 8K i wyśmienite fotografie z unikatowymi aparatami szerokokątnymi i funkcją Jedno Ujęcie. *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. KonkretnE NARZĘDZIE powiększAJĄCE sprawnOŚĆ Wysoce precyzyjny rysik S Pen daje więcej możliwości. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G został wyposażony w rysik S Pen, dzięki któremu z łatwością i przyjemnie możesz wykonywać dotychczasowe zadania, a specjalnie asygnowane dla niego aplikacje pomogą Ci pracować jeszcze wydajniej.
Sterowanie gestami Możesz wygonie przewijać, cofać się do ostatniej wybranej aplikacji, przechodzić w tryb pisania lub ekspresowo wrócić na stronę startową korzystając z 5 nowych gestów, które pełną kontrolę w dowolnym miejscu.
przystępne edytowanie i konwertowanie plików Prosta edycja i proste konwertowanie plików rozszerzy Twoją wydajność. Dodawaj, usuwaj i rób notatki z wykładów lub pracy i zapisuj je do plików PDF, które łatwo możesz edytować bez dodatkowych aplikacji, ani programów. Co więcej, Samsung Notes pozwala na eksport notatek do plików PPT i robienie odręcznych notatek na slajdach.
Sztuka organizacji Porządkowanie notatek dzisiaj jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki synchronizacji z nagraniami głosowymi. Odtwarzając nagrany głos, to co napisałeś, w każdej sekcji zostanie podświetlone. Masz również możliwość szkicowania, a następnie przekształcania swoich pomysłów w dane wielokrotnego użytkowania. Wybieraj spomiędzy najróżniejszych szablonów dobranych do Twoich potrzeb, np. Asygnowanych do rysowania albo robienia listy zakupów.
Szerszy zakres funkcji Ułatwione korzystanie z programu Samsung Notes dzięki funkcjom wspomaganym sztuczną inteligencją. Mechanizmy wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i precyzyjnie je wyrównają za Ciebie. Dodawaj teksty pisane do swoich notatek i porządkuj je dzięki podziałowi na foldery i strony. KOMPUTER PC W TWOJEJ KIESZENI Pracuj jeszcze skuteczniej dzięki synchronizacji pomiędzy aplikacjami na Twoim smartfonie a programami Outlook i Teams na komputerze. Microsoft OneNote umożliwia synchronizację notatek przy pomocy systemu Windows. Swoje notatki możesz dołączyć do wiadomości e-mail albo dokumentów używając prostej funkcji Drag & Drop.
Pomysły udostępniane pomiędzy urządzeniami Twoje notatki samoczynnie synchronizowane są na smartfonie, tablecie i komputerze, dzięki czemu możesz z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. Nie musisz pamiętać o naciskaniu przycisku „zapisz - Galaxy Note20 Ultra 5G zsynchronizuje je za Ciebie. *Użytkownicy muszą złączyć swoje urządzenie Galaxy z PC z systemem Windows za pośrednictwem narzędzia Link to Windows na telefonie i aplikacji Your Phone na komputerze, a także innowacyjnać zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, łącznie z zalogowaniem się na to samo konto Microsoft. Link to Windows jest wstępnie zainstalowane na wybranych urządzeniach Galaxy. Aplikacja Your Phone wymaga najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 na komputerze. Urządzenie Galaxy musi być włączone i połączone z tą samą siecią Wi-Fi, co PC. Niektóre aplikacje mobilne mogą ograniczać udostępnianie treści na innych ekranach albo wymagać ekranu dotykowego w celu interakcji z nimi. Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu aplikacji będzie przystępna do końca 2020 roku. Synchronizacja z Microsoft OneNote Korzystaj z harmonogramu oraz skutecznie zarządzaj zadaniami poprzez aplikacje Outlook albo Teams dostępną w sieci, na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Używając aplikacji Microsoft OneNote, masz możliwość synchronizowania swych notatek na Twoim komputerze. Funkcja Drag&Drop pozwoli Ci na prędkie załączanie obrazów w wiadomościach e-mail. *Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. W OneNote, OneNote w sieci Web i OneNote dla systemu Windows 10. Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. W aplikacji Outlook w sieci Web.
Oglądaj i graj jednocześnie dzięki Samsung Dex Bezprzewodowa konfiguracja drugiego ekranu dzięki Samsung DeX gwarantuje możliwości, jakie daje obszerniejszy ekran. Oglądaj filmy, a także przeglądaj zdjęcia z galerii telefonu na monitorze albo telewizorze za pośrednictwem asygnowanego interfejsu użytkownika DeX. *Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest przystępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję Smart View. (Aby uzyskać optymalne wrażenia, używaj na telewizorach Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 roku lub później).
*Niektóre aplikacje dla Samsung DeX mogą nie funkcjonować w danej lokalizacji albo wymagać (zakupu) licencji. GRAJ W ULUBIONE GRY JAK NA KONSOLI Od dzisiaj gry na Twoim telefonie mogą równać się z tymi na domowym sprzęcie do gier. Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G wyposażony w inteligentny procesor, czuły , a także udoskonalony systemem chłodzenia pozwoli Ci cieszyć się rozrywką na zupełnie nowym poziomie. Jeszcze mniejsze opóźnienia pozwolą zoptymalizować efektywność gry na platformach gamingowych w chmurze, dzięki temu rozrywka toczy się płynnie i bez zacinania.* *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
**szybkość przesyłania strumieniowego może się różnić w zależności od usługodawcy, połączenia z serwerem i innych czynników.
Xbox Game Pass Ultimate Połączenie ulepszonego wyświetlacza, niskich opóźnień wyjściowych i głębokiego dźwięku sprawia, iż Twoja rozrywka wzniesie się na nowy poziom. Możesz podłączyć przeznaczony kontroler* i zyskać dostęp do ponad 100 gier konsolowych na swoim smartfonie*. *Kontroler sprzedawany osobno.
**Pełen zakres usługi dostępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate, a także połączenie z siecią. Tytuły, a także ich liczba różnią się w czasie i w zależności od kraju. oraz dane na temat rejestracji w usłudze dostępne na stronie producenta. Game Booster - potężna gra Płynna rozrywka oraz znakomita jakość obrazu dzięki funkcji Frame Booster sprawi, iż każda przenośna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Natomiast Game Booster to funkcja wykorzystująca nienaturalną inteligencję do poprawy skuteczności rozgrywki i zminimalizowania opóźnień.
przełomowa technologia wyświetlaczy Poznaj zaokrąglony ekran Infinity-O o przekątnej ekranu 6,9 oraz maksymalnie zredukowanymi ramkami. Dynamic AMOLED 2X odpowiada za żywe, nasycone kolory, wysoki kontrast, a także głęboką czerń, dzięki temu zachwycisz się obrazami nad wyraz realistycznymi i mnóstwem detali.
Wysoka jasność ekranu Jeszcze lepsza widoczność bez wytężania wzroku - równocześnie w dzień, jak i w nocy - dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów). Poprawa widoczność na zewnątrz, w porównaniu z Note10, wyniosła 25%.
Redukcja zmęczenia oczu Zadbaj o swój wzrok z Galaxy Note20 Ultra 5G, który minimalizuje emisję niebieskiego światła,chronić Twoje oczy podczas korzystania z telefonu. GOTOWY NA HIPERSZYBKĄ ŁĄCZNOŚĆ 5G Model Galaxy Note20 Ultra w wersji 5G jest już gotowy na wchodzącą do Polski nową technikę mobilną 5G*. Poznaj najszybszy kanon komunikacji mobilnej, który zapewni Ci istotnie prędkie połączenie, przesyłanie, a także pobieranie i transmisje live bez opóźnień, choćby przy intensywnym korzystaniu internetu.
prędkość transmisji Sieć 5G nawet 3x szybsza aniżeli 4G*.
Czas wymogi poniżej 1ms nawet 10-krotnie mniejsze opóźnienie. 5G zmienia zasady* Niesamowita szybkość internetu oraz 10x mniejsze opóźnienia z siecią 5G. Poznaj nowy Galaxy Note 20 Ultra 5G*** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w pobieraniu, a także przesyłaniu , a także transmitowaniu relacji live.
*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. **Wymaga adekwatnego połączenia 5G. Faktyczna szybkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
***Dotyczy modelu Note20 Ultra 5G. SYSTEM mistrzowskiCH APARATÓW DO EPICKICH zdjęć I FILMÓW Miliony więcej pikseli oznaczają o sporo bardziej szczegółowe zdjęcia. Aparat z obiektywem szerokokątnym 108 MP, a także najwyższej jakości video w rozdzielczości 8K pozwolą Ci uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Dzięki funkcji Jedno Ujęcie zarejestrujesz komplet zdjęć i filmików z jednego ujęcia.
*Symulacja obrazu w celach informacyjnych.
Twoje filmy w jakości Pro Twoje vlogi jak filmy? dzisiaj jest to możliwe z Galaxy Note20 Ultra 5G. Profesjonalne efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki. Rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie fachowym produkcjom, a mnogość szczegółów w rozdzielczości 8K zniewoli nie jednego widza. Proporcje ekranu 21:9 gwarantują kinowe wrażenia. Fotografie prosto z filmów 8K fotografie prosto z filmów 8K w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Kontrola szybkości zoomu w trakcie nagrywania Twoich filmów doda dynamizmu i atrakcyjności. Nagrywaj wyraźny dźwięk choćby z obszernej odległości.
video z inteligentną ostrością Live Focus Efekt rozmycia tła jak na profesjonalnych produkcjach. Uwaga widza skupiona zostaje na pierwszym planie dzięki podwójnemu aparatowi, wyodrębniającemu drugi plan i nadającemu głębi zdjęciom. Efekt rozmycia pokazywany jest w czasie rzeczywistym i można go uzyskać jednocześnie, filmując ludzi, jak i obiekty. Dopełniające funkcje
Space Zoom Space Zoom pozwoli Ci uchwycić momenty, których wcześniej mogłeś nie zauważyć. Funkcja ta sprawi, iż będziesz bliżej akcji oraz przybliży Cię do oddalonych, słabo widocznych obiektów.* *Hybrydowy zoom optyczny w Galaxy Note20 Ultra 5G łączy matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości z obiektywem.
Tryb nocny Tryb Bright Night pozwala robić wyraźne i jasne zdjęcia nocą.
Stabilizacja obrazu Płynne, dynamiczne akcje jak z fachowych produkcji? To osiągalne z Galaxy Note20 Ultra 5G i dwukrotnie rozszerzoną stabilizacją obrazu.
Nocny hyperlapse Rób unikatowy hyperlapse po zmroku z Galaxy Note20 Ultra 5G. Jego aparat sam dopasuje ustawienia do panujących warunków oświetleniowych, zezwalając stworzyć nieprzeciętny film. SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI Ciesz się dużą przestrzenią na swoje pliki, fotografie i dokumenty dzięki zastosowanej prędkiej pamięci 256 GB. Galaxy Note20 Ultra 5G z inteligentną baterią o obszerności 4500mAh zagwarantuje długą pracę choćby do 24h bez konieczności ponownego ładowania.
Ultra prędki procesor 7nm potężny procesor 7nm to najkorzystniejszy procesor w modelach Galaxy za sprawą zwiększonej szybkości 1,5x, a także o 20% mniejszego zużycia energii w porównaniu z LPDDR4X. Zezwala na on oglądanie ulubionych filmów albo granie w gry gwarantując płynną akcją bez zacinania z minimalnym opóźnieniem. Inteligentna bateria Galaxy Note20 Ultra 5G optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami. Możesz pozostać w kontakcie ze światem z całodniową inteligentną baterią o obszerności 4500 mAh. Prędkie ładowaniu zapewni Ci doładowanie choćby 50% w 30 min. Dodatkowo funkcja Power Share pozwala na bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami - możesz np. Naładować słuchawki, smartwatch, a nawet telefon przyjaciela. *Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z załączoną ładowarką, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna szybkość ładowania może zależeć również od sposobu wykorzystywania, warunków ładowania i innych czynników.
Badania przeprowadzone przez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. W Stanach Zjednoczonych, a także obszernej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień i połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, wykorzystywanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań oraz innych czynników. **charakterystyczne wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych poprzez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości typowe to szacowane wartości średnie z uwzględnieniem odchyleń pojemności wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (niewielka) objętość to 4170 mAh dla modelu Galaxy Note20. Faktyczny cykl zużycia baterii może różnić się w zależności od dostępnych sieci, wzorców użytkowania i innych czynników.
Ciesz się w pełni aplikacjami Google Zmień na Galaxy z prostym dostępem do wszystkich lubianych usług Google*: YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.* Google Chrome Zmień na Galaxy z prostym dostępem do wszystkich modnych usług Google. Poczta Gmail Bezpieczna, inteligentna i nieskomplikowana w użyciu skrzynka e-mail. Mapy Google Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj. Google Duo wideorozmowy z Twoimi znajomymi.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.