Menu

Sony Xperia 10

Cechy produktu
 • Producent Sony 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2520 x 1080 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 64 GB
 • Pamięć RAM 3 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
 • Aparat przedni 8 Mpx
 • Czujniki akcelerometr 
 • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC, LTE, 3G 
 • Funkcje GPS, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 2870 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni
Opis

Smartfon Xperia 10 jest zaopatrzony w wyświetlacz panoramiczny 21:9, który proponuje sprawniejszą wielozadaniowość oraz wciągającą rozrywkę w trakcie oglądania filmów. Dodatkowy atut to nagrywanie filmów o proporcjach 21:9 dzięki systemowi podwójnego aparatu - wszystko w komfortowej w obsłudze, smukłej i genialnie leżącej w dłoni obudowie.

niemało okien daje udoskonaloną wielozadaniowość wyświetlacz panoramiczny 21:9 o przekątnej 6 cali to obszar roboczy, na którym można zrobić więcej. Przystępna wielozadaniowość - możesz korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie.

Boczny czujnik i panel uruchamiania pozwalają prosto i ekspresowo podzielić ekran. Pisz wiadomości e-mail, nie przerywając oglądania filmów, albo wysyłaj SMS-y, czytając najnowsze artykuły. Uzyskuj dostęp do ulubionych aplikacji dzięki bocznemu sensorowi Korzystając z bocznego sensora, wyświetlisz swoje ulubione aplikacje bez potrzeby szukania ich w menu telefonu.

wystarczy dwukrotnie stuknąć dowolny bok Xperia 10, a nienaturalna inteligencja AI in Xperia™ wyświetli trafne aplikacje. Wyświetlacz panoramiczny 21:9 zastosowany w Xperia 10 wyświetlacz panoramiczny 21:9 ma takie same proporcje obrazu jak filmy kinowe.

Większość wyświetlaczy smartfonów nie obsługuje tego formatu i wyświetla czarne paski na dole i u góry ekranu. Lecz w modelu Xperia 10 możesz cieszyć się rozrywką wypełniającą cały obszar ekranu. Strumieniowe filmy 21:9 Dzięki panoramicznemu wyświetlaczowi 21:9 można na swoim smartfonie cieszyć się produkcjami Netflixa o kinowych proporcjach obrazu 21:9 i oglądać je tak, jak planowali twórcy.

Fotografowanie i filmowanie w zróżnicowanych proporcjach Smartfon Xperia 10 pozwala na rejestrowanie filmów i zdjęć z najróżniejszymi proporcjami obrazu, zależnie od potrzeb. Funkcja nagrywania filmów 21:9 pozwala rejestrować filmy i odtwarzać je z takimi samymi proporcjami obrazu jak w kinie.

Z kolei zdjęcia o proporcjach 1:1 są genialne do publikowania na Instagramie. System podwójnego aparatu 13 MP i 5 MP uwalnia kreatywność dostępny w modelu Xperia 10 aparat 13 MP pozwala robić genialne fotografie w każdej sytuacji i kadrować je z rozmaitymi proporcjami obrazu, na przykład 21:9.

Drugi aparat 5 MP pomaga uzyskać ładny efekt rozmycia tła nazywany „bokeh", niezwykle pożądany w artystycznych zdjęciach portretowych. Atrakcyjne tło bez wysiłku Bokeh to znany z fotografii artystycznej efekt lekko nieostrego tła.

Jak dotąd był on dostępny wyłącznie użytkownikom cyfrowych lustrzanek, lecz za sprawą systemu podwójnego aparatu w Xperia 10 starczy jedno stuknięcie, żeby uzyskać go na swoich zdjęciach. Wyśmienicie dopasowany zarys Wzornictwo smartfonu Xperia 10 charakteryzuje ergonomia i genialna forma wyśmienicie leżąca w dłoni.

Smukły ekran o proporcjach 21:9 pozwala na pewny chwyt, a bezramkowa konstrukcja smartfonu oferuje maksymalnie wciągające wrażenia. Piękno światła Gama barw modelu Xperia 10 jest inspirowana odbiciami światła od metalowych powierzchni i zapewnia stylowy, naturalny wygląd.

Pomniejszenie interfejsu w celu prostej obsługi jedną ręką Prostym przeciągnięciem kciukiem można zmniejszyć obraz i zapewnić sobie przystępny dostęp do aplikacji i funkcji. Dzięki temu można obsługiwać telefon jedną ręką, na przykład w ruchu, i korzystać z tych samych, nadzwyczajnych funkcji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.