Menu

Sony Xperia PRO-I

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

Sony Xperia PRO-I 512 GB 5G Litera „I" oznacza imponujące fotografie. Smartfon Xperia PRO-I jest wyposażony w rewolucyjny aparat, który łączy w sobie mistrzowską jakość fotografii z możliwościami komunikacji specyficznymi dla smartfonów.

dzięki czemu możesz wykazywać się kreatywnością zawsze i wszędzie. Xperia PRO-I – ekscytujący dodatek do oferty aparatów Sony Aparaty marki Sony zapewniają twórcom szeroką gamę korzyści, w tym czołową na rynku jakość i wysoką skuteczność.

Smartfon Xperia PRO-I proponuje jednak coś nowego — dzięki niemu fotografowie, kamerzyści i kinematografowie mogą nagrywać, edytować i wysyłać swoje dzieła za pomocą jednego urządzenia. Przetwornik obrazu typu 1.0 i wysoka skuteczność aparatu Sony mistrzowską jakość obrazów Xperia PRO-I proponuje prawdziwy przetwornik rodzaju 1.0, który umożliwia robienie fotografii i nagrywanie filmów w unikatowej jakości obrazu.

spory przetwornik jest wspierany jest poprzez autorski procesor sygnałowy marki Sony, który zagwarantuje aparatowi ogromną skuteczność, a użytkownikowi nieograniczoną kreatywną swobodę. Xperia PRO-I – zaopatrzony w nieszablonowe technologie fotograficzne producenta Sony Smartfon Xperia PRO-I jest wyekwipowany w przetwornik obrazu typu 1.0, wysokiej klasy lustrzany obiektyw, a także innowacyjny procesory sygnałowe Sony, dzięki temu zapewnia mistrzowską jakość zdjęć, która choćby najbardziej wymagających fotografów.

bardzo czuły przetwornik obrazu z rozstawem pikseli co 2,4 µm Imponujący rozstaw pikseli co 2,4 μm w przetworniku obrazu typu 1.0 zagwarantuje wysoką czułość oraz zezwala na niesamowite odwzorowanie tekstur, nawet w trakcie fotografowania albo nagrywania filmów w słabym świetle.

[1] konwencjonalny [2] Nowy smartfon Xperia Mniej zakłóceń w słabym świetle Dzięki przetwornikowi obrazu rodzaju 1.0 o sporej czułości smartfon Xperia PRO-I może robić fotografie z mniejszą ilością zakłóceń przy słabym oświetleniu.

Wyraźne szczegóły w warunkach wysokiego zakresu dynamicznego W sytuacjach z wysokim zakresem dynamicznym przetwornik obrazu rodzaju 1.0 smartfonu Xperia PRO-I pozwala uwydatnić szczegóły jednocześnie w ciemnych, jak i w jasnych obszarach obrazu.

Naturalne i artystyczne efekty bokeh Kolejną zaletą pokaźnego przetwornika obrazu modelu Xperia PRO-I jest to, że pozwala robić spektakularne zdjęcia z naturalnie głębokim konsekwencją bokeh. Wspaniała jakość ZEISS w smartfonach Xperia Ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie daje optyka ZEISS skalibrowana specjalnie pod kątem smartfonu Sony Xperia PRO-I.

dobrana do modelu Xperia PRO-I optyka ZEISS Tessar zagwarantuje obrazy wysokiej rozdzielczości z niewielką ilością zniekształceń obrazu na krawędziach oraz perfekcyjny kontrast i genialną ostrość. Podwójna przysłona gwarantuje obszerniejszą bogactwo Podwójna przysłona F2.0/4.0 umożliwia eksperymentowanie z głębią ostrości i prezentujenie fotografowanego obiektu na niemało różnorodnych sposobów.

Trzy obiektywy i czujnik 3D iToF dają pełną swobodę twórczą Uzupełnieniem obiektywu 24 mm z przetwornikiem obrazu typu 1.0 modelu Xperia PRO-I są dwa dopełniające obiektywy, 16 mm i 50 mm, dzięki którym stworzysz jeszcze bardziej kreatywne kompozycje.

czujnik 3D iToF prędko oblicza odległość pomiędzy kamerą a obiektem i natychmiast starannie dobiera autofokus trafny w danej scenerii. Wszystkie trzy obiektywy obsługują AF z detekcją fazy. Ciesz się światem pełnym możliwości Smartfon Sony Xperia PRO-I jest zaopatrzony w trzy obiektywy — superszerokokątny 16 mm, szerokokątny 24 mm i charakterystyczny 50 mm — dzięki którym możesz robić niesłychanie różne zdjęcia.

Sony Xperia PRO-I – przetwarzanie gwarantujące dużą efektywność oraz idealną jakość obrazu Najnowszy procesor obrazu BIONZ X™ do urządzeń przenośnych, wyjątkowy przedni procesor LSI marki Sony, przetwornik obrazu typu 1.0 i autorskie algorytmy przetwarzania obrazu producenta Sony zapewniają wierne odwzorowanie obrazów nawet w przypadku prędko poruszających się obiektów.

komponenty sterujące i ustawienia inspirowane aparatami Alpha Dzięki funkcji Photography Pro smartfon Xperia PRO-I ma części sterujące dostępne w głównej mierze w fachowych aparatach. Za pomocą interfejsu natchnionego tym z aparatów Alpha możesz wybrać sterowanie ręczne lub ustawienia automatyczne i robić zdjęcia w formacie RAW.

Funkcja Photography Pro oferuje w dodatku tryb podstawowy, który zagwarantuje prędki dostęp do szeregu przystępnych w użyciu funkcji fotograficznych, w tym do dotykowego przycisku spustu migawki. Filmy wysokiej jakości oraz autentyczne wrażenia w trakcie filmowania zaopatrzony w przetwornik obrazu typu 1.0 smartfon Xperia PRO-I zapewnia niespotykaną jakość filmów, a unikatowy interfejs użytkownika producenta Sony pomoże Ci w pełni realizować swoje twórcze wizje i robić dokładnie takie zdjęcia, jakie chcesz uzyskać.

Nagrywaj się w wyjątkowej jakości dzięki monitorowi do vlogowania do smartfonu Xperia PRO-I Niezależnie od tego, czy nagrywasz vlogi albo filmy na YouTube, czy po prostu dzielisz się treściami ze znajomymi, przetwornik rodzaju 1.0 w smartfonie Xperia PRO-I umożliwia Ci nagrywanie siebie w unikatowej jakości obrazu.

A gdy do smartfonu Xperia PRO-I podłączysz monitor do vlogowania, będziesz widzieć, co starannie nagrywasz i stworzysz prawdziwie niezapomniane treści. Fotografuj i nagrywaj, edytuj oraz wysyłaj: rób to wszystko smartfonem Xperia PRO-I w przypadku większości aparatów po zakończeniu fotografowania lub nagrywania filmów udajemy się do domu, aby poddać swoje prace edycji na komputerze albo notebookie oraz udostępnić je innym osobom.

Natomiast smartfon Xperia PRO-I umożliwia robienie tego wszelkiego z poziomu jednego urządzenia, w każdym miejscu i o dowolnej porze. Odporny na wodę i kurz Dzięki wodoodporności i ochronie przed pyłem klasy IP65/68 Sony Xperia PRO-I umożliwia robienie fotografii i nagrywanie filmów w miejscach i warunkach, którym nie podołają aparaty innych telefonów.

najbardziej wytrzymałe szkło Gorilla Glass Victus — jak dotąd najistotniej wytrzymałego szkła Gorilla Glass, które jest jeszcze bardziej wytrzymałe na upadki i zarysowania. Efektywna bateria o objętości 4500 mAh z funkcją prędkiego ładowania Bateria o pojemności 4500 mAh sprawia, iż smartfon Xperia PRO-I może korzystać z zapasu energii poprzez cały dzień.

Gdy baterię trzeba szybko wzmocnić, dostarczona w zestawie ładowarka XZQ-UC1 o mocy 30 W umożliwi prędkie ładowanie baterii nawet do 50% w ciągu zaledwie 30 minut. Bateria w korzystnym stanie choćby po 3 latach wykorzystywania Nasze technologie ładowania pozwalają dłużej utrzymać baterię w prawidłowej kondycji.

Funkcja ochrony baterii zabezpiecza telefon przed przeładowaniem, a technologia Xperia Adaptive Charging monitoruje go podczas ładowania, trafnie regulując natężenie prądu. [A] standardowy smartfon [B] Nowy smartfon Xperia [1] Na początku używania [2] Po 3 latach wykorzystywania Poznaj procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform Smartfon Sony Xperia PRO-I jest wyposażony w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G Mobile Platform zapewniający najwyższej jakości wrażenia, na które zasługujesz.

Wykorzystaj w pełni możliwości smartfonu Xperia PRO-I jako profesjonalnego aparatu z funkcjami edycji fotografii i filmów i jako centrum rozrywki mobilnej, w każdym przypadku łącząc się z siecią z gigabitowymi prędkościami prawdziwie globalnej technice 5G.

obfita liczba pamięci masowej, którą możnapowiększyć Xperia PRO-I ma do dyspozycji 12 GB pamięci RAM, która umożliwia intensywne przetwarzanie , a także 512 GB pamięci ROM gwarantującej dużo miejsca do przechowywania zdjęć, filmów i innych plików.

Pamięć masową możnazwiększyć dzięki obsłudze kart microSD o pojemnościach do 1 TB, a przesył danych z/do karty SD odbywa się nad wyraz szybko. Do wkładania albo wyjmowania kart SD albo SIM nie jest konieczne żadne narzędzie.

Zoptymalizowana łączność dzięki najnowszym technologiom 5G lub Wi-Fi 6 Niezależnie od tego, czy pobierasz czy przesyłasz pliki z dużą ilością danych, możesz to robić błyskawicznie dzięki łączności 5G lub Wi-Fi 6.

W tym samym czasie funkcja inteligentnej łączności nieustannie analizuje i ocenia jakość sygnału Wi-Fi. Jeżeli wykryje jakiekolwiek spadki w jakości połączenia Wi-Fi, samoczynnie skorzysta z informacji przenośnych — dzięki czemu za każdym razem będziesz korzystać z najlepszego przystępnego połączenia.

szybki przesył informacji dzięki portowi USB 3.2 drugiej generacji W porównaniu ze swym poprzednikiem z pierwszej generacji złącze USB 3.2 drugiej generacji (10 Gb/s) pozwala na dwukrotnie szybsze przesyłanie danych ze smartfonu Xperia PRO-I do komputera.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.