Menu

Xiaomi 11T Pro

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć wbudowana 128 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Komunikacja WiFi 
  • Funkcje odtwarzacz MP3 
  • Pojemność baterii 5000 mAh
Opis
Magia kina

Xiaomi 11T Pro pozwoli Ci zamienić unikatowe chwile Twojego codziennego życia w kinowe doznania. Urządzenie proponuje najwyższej jakości kinowe wrażenia, od olśniewających fotografii i żywych wizualizacji po studyjną videografię. To urządzenie wyśmienite do dzielenia się i przeżywania historii, które są dla Ciebie najważniejsze.

Wiodący na rynku aparat 108MP zagwarantuje niesamowite rezultaty

Xiaomi 11T Pro to kontynuacja w produkcji zniewalających możliwościami i imponujących technice fotografii smartfonowej. Potrójny układ aparatów, na który składają się aparat szerokokątny 108MP, obiektyw telemakro oraz obiektyw ultraszerokokątny 120o, sprawia, że z Xiaomi 11T Pro podołasz największym wyzwaniom filmowym. Połączenie olbrzymich możliwości obliczeniowych SI, jakości nagrywania w 4K i HDR10, oraz rejestracji ponad miliarda odcieni, pozwalają Xiaomi 11T Pro zoptymalizować jakość, oraz kontrast twojego nagrania do poziomu, który olśni jakością znajomych, przyjaciół oraz wszelkich wiernych obserwatorów twoich profili społecznościowych.

Audio Zoom działa jak mikrofon kierunkowy i uzupełnia pakiet narzędzi, umożliwiając przybliżenie obiektów jednocześnie wzrokowo, jak i dźwiękowo. Innowacyjny tryb nocny powoduje, że twój smartfon staje się kreatywnym narzędziem nie tylko w dzień, lecz i w nocy.

Flagowa moc procesora Qualcomm Snapdragon™ 888

Xiaomi 11T Pro został zaprojektowany po to, by wspierać kreatywność. Najnowsze możliwości fotograficzne i wspaniała wydajność—to czyni z niego solidne narzędzie. Tworzony w oparciu o flagowy procesor przenośny, jakim jest Qualcomm Snapdragon™ 888, proponuje zaawansowane możliwości przetwarzania obrazu, żeby dać ci siłę do realizacji choćby najistotniej zwariowanych twórczych przedsięwzięć. Stworzony w energooszczędnym procesie 5 nm, Qualcomm Snapdragon™ 888 ulepszoną żywotność baterii, a przy tym unikatową wydajność w codziennych zadaniach.

za każdym razem gotowy do działania dzięki ultraszybkiemu ładowaniu 120WXiaomi HyperCharge

Nie pozwól, aby brak energii w smartfonie odebrał Ci szansę na u wiecznienie niezapomnianych chwil. 120W Xiaomi HyperCharge oferuje największą dostępną szybkość ładowania, która pozwala naładować urządzenie do 100% w zaledwie 17 minut. To jedyny taki telefon na rynku. Co więcej, zbrataliśmy technologię prędkiego ładowania z dwukomorową baterią o całkowitej objętości 5000 mAh, co iż jest to najkorzystniejsza i najbardziej nowoczesna kompozycja, jaką Xiaomi wprowadziło do tej pory. Dzięki niej będziesz cieszyć się dłuższym wykorzystywaniem, a w razie potrzeby naładujesz swój telefon od 0 do 72% w zaledwie 10 minut bez obaw o przegrzanie ogniw. To sprawia, że realnie w ciągu 10 minut zyskasz aż do 11 godzin rozmów, do 7 godzin odtwarzania video, do 5 godzin nawigacji lub do 2 godzin nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.