Menu

Teleskop Newtona - 1400 mm - lustro Ø150 mm

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo fachowy teleskop Newtona firmy Uniprodo zagwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_11 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O ergonomiczności towaru powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria, a także miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_11 – opis wspaniała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 150 mm i ogniskowej o długości 1400 mm.

Dzięki nim obraz charakteryzuje się doskonałą ostrością i kontrastem. Lustro wykonano ze szkła wysokiej jakości doskonałego do obserwacji ciał niebieskich. W precyzyjnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_11 została zagwarantowana poprzez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i skrupulatnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1300 mm.

Konstrukcję wykonano z wytrzymałego na korozję aluminium o ciekawym designie. Z kolei do stworzenia tubusu teleskopu wykorzystano stal pokrytą farbą.Liczne wyposażenie załączone do zestawu pozwala dopasować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego.

Razem z produktem uzyskujesz m.in. 2 okulary Plössl (PL10 mm, PL25 mm). Jest to wyśmienity dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria charakteryzują się uniwersalnym wykorzystaniem, a także gwarantują obraz wysokiej jakości.

na dodatek w paczce wynajdziesz jeszcze filtr księżycowy i soczewkę Barlowa.Obserwuj planety i księżyce z dużą dokładnością za sprawą teleskopu Newtona marki Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_11 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak profesjonalny astronom.

Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl. Widoczność – lustro o średnicy 150 mm i ogniskowa o długości 1400 mm poręczność – 2 okulary (PL10 mm, PL25 mm) wyśmienite dla początkujących Precyzja – skrupulatne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej 6x30 Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca załączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i nad wyraz skrupulatnego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.