Menu

Teleskop Newtona - 1400 mm - lustro Ø150 mm

Cechy produktu
  • Producent Uniprodo 
Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo fachowy teleskop Newtona firmy Uniprodo zagwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości zarówno w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_11 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O ergonomiczności towaru powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria, a także miłośnicy astronomii.

Widoczność – lustro o średnicy 150 mm i ogniskowa o długości 1400 mm ergonomiczność – 2 okulary (PL10 mm, PL25 mm) wyśmienite dla początkujących Precyzja – precyzyjne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej 6x30 Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca załączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i bardzo precyzyjnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.