Menu

Teleskop refraktor - 900 mm - apertura Ø60 mm

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny refraktor Uniprodo profesjonalny teleskop typu refraktor producenta Uniprodo zapewnia, iż widoczny obraz będzie wyraźny i korzystnej jakości równocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_01 ma uniwersalne użycie, więc pasuje do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_01 – opis doskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa apertury o średnicy 60 mm i ogniskowej o długości 900 mm.

Dzięki nim obraz charakteryzuje się idealną ostrością i kontrastem. Soczewki wytwarzano ze szkła wysokiej jakości genialnego do obserwacji ciał niebieskich. W starannym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.potężna, a zarazem przystępna budowa składa się z soczewek, okularu i tubusu.

Do stworzenia ostatniego wykorzystano konkretne aluminium, co wpływa na niewielką wagę teleskopu. Upraszcza to dokonywanie mikropoprawek w trakcie ustawiania urządzenia. Zamontowanie lustra diagonalnego pod kątem 90° pozwala użytkownikowi przyjąć komfortową pozycję.Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_01 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i precyzyjnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 755 do 1190 mm.

Konstrukcję wyprodukowano z niepodatnego na korozję aluminium o atrakcyjnym designie.Liczne akcesoria dołączone do zestawu pozwalają przypasować refraktor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem dostajesz m.in.

komplet okularów, filtr księżycowy, soczewkę Barlowa czy soczewkę do prostowania obrazu (erector). Do urządzenia zamontujesz okulary o standardowej średnicy 1,25". W naszej ofercie wynajdziesz okulary Plössl (10250417 i 10250418) w tym rozmiarze.Obserwuj planety i księżyce z dużą skrupulatnością za sprawą teleskopu firmy Uniprodo.

Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_01 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak mistrzowski astronom. Przekonaj się sam i zamów refraktor w sklepie expondo.pl. Widoczność – apertura o średnicy 60 mm, ogniskowa o długości 900 mm i światłosiła f/15 Wszechstronność – uniwersalna soczewka refraktora Wygoda – kąt ustawienia lustra diagonalnego: 90° Akcesoria – typowe okulary Ø1,25 Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i niezwykle skrupulatnego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.