Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm UNI_TELESCOPE_08 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo mistrzowski teleskop Newtona producenta Uniprodo zagwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i korzystnej jakości równocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_08 ma uniwersalne wykorzystanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O funkcjonalności artykułu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_08 – opis wyśmienita widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 114 mm i ogniskowej o długości 1000 mm.

Dzięki nim obraz znamionuje się doskonałą ostrością i kontrastem. Lustro wyprodukowano ze szkła wysokiej jakości świetnego do obserwacji ciał niebieskich. W skrupulatnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.potężna, a zarazem lekka kompozycja tubusu umożliwi skuteczne operowanie całością.

Do jego stworzenia wykorzystano mocne aluminium znamionujące się niewielką wagą. Usprawnia to dokonywanie mikropoprawek w trakcie ustawiania teleskopu Newtona.Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_08 została zagwarantowana poprzez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i skrupulatnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1390 mm.

Konstrukcję tworzono z niepodatnego na korozję aluminium o niebanalnym designie.Liczne wyposażenie załączone do zestawu pozwala przypasować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem uzyskujesz m.in.

komplet 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to perfekcyjny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria cechują się uniwersalnym użyciem i zapewniają obraz wysokiej jakości.

na dodatek w paczce wyszukasz jeszcze filtr księżycowy i soczewkę Barlowa.Obserwuj planety i księżyce z dużą dokładnością za sprawą teleskopu Newtona producenta Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_08 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak profesjonalny astronom.

Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl. Widoczność – lustro o średnicy 114 mm i ogniskowa o długości 1000 mm praktyczność – pakiet 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) wyśmienity dla początkujących Precyzja – skrupulatne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca załączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i bardzo skrupulatnego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.