Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 700 mm - lustro Ø76 mm UNI_TELESCOPE_06

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo fachowy teleskop Newtona producenta Uniprodo gwarantuje, iż widoczny obraz będzie wyraźny i korzystnej jakości równocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_06 ma uniwersalne zastosowanie, więc pasuje do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności towaru powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_06 – opis świetna widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 76 mm i ogniskowej o długości 700 mm.

Dzięki nim obraz charakteryzuje się idealną ostrością i kontrastem. Lustro wyprodukowano ze szkła wysokiej jakości znakomitego do obserwacji ciał niebieskich. W starannym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.solidna, a zarazem lekka kompozycja tubusu umożliwi skuteczne operowanie całością.

Do jego stworzenia wykorzystano solidne aluminium charakteryzujące się niewielką wagą. Usprawnia to dokonywanie mikropoprawek w trakcie ustawiania teleskopu Newtona.Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_06 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i dokładnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 755 do 1190 mm.

Konstrukcję tworzono z wytrzymałego na korozję aluminium o ciekawym designie.Liczne wyposażenie załączone do zestawu pozwala przystosować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem dostajesz m.in.

pakiet 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to nieprzeciętny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem i zapewniają obraz wysokiej jakości.

dodatkowo w paczce wyszukasz jeszcze filtr księżycowy, a także soczewkę Barlowa.Obserwuj planety i księżyce z dużą skrupulatnością za sprawą teleskopu Newtona firmy Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_06 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak mistrzowski astronom.

Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl. Widoczność – lustro o średnicy 76 mm, ogniskowa o długości 700 mm i światłosiła f/9 funkcjonalność – pakiet 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) wyśmienity dla początkujących Wygoda – specjalny filtr do obserwacji Księżyca Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa załączona do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i nad wyraz dokładnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.