Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 900 mm - lustro Ø76 mm UNI_TELESCOPE_10

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo mistrzowski teleskop Newtona firmy Uniprodo gwarantuje, iż widoczny obraz będzie wyraźny i prawidłowej jakości jednocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_10 ma uniwersalne wykorzystanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności artykułu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_10 – opis znakomita widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 76 mm i ogniskowej o długości 900 mm.

Dzięki nim obraz znamionuje się perfekcyjną ostrością i kontrastem. Lustro produkowano ze szkła wysokiej jakości znakomitego do obserwacji ciał niebieskich. W skrupulatnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_10 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i dokładnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 770 do 1300 mm.

Konstrukcję wyprodukowano z wytrzymałego na korozję aluminium o niebanalnym designie. Z kolei do stworzenia tubusu teleskopu wykorzystano stal pokrytą farbą.Liczne wyposażenie dołączone do zestawu pozwala dopasować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego.

Razem z produktem uzyskujesz m.in. Pakiet 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to znakomity dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem oraz gwarantują obraz wysokiej jakości.

w dodatku w paczce odnajdziesz jeszcze filtr księżycowy i soczewkę Barlowa.Obserwuj planety i księżyce z dużą skrupulatnością za sprawą teleskopu Newtona firmy Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_10 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak fachowy astronom.

Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl. Widoczność – lustro o średnicy 76 mm i ogniskowa o długości 900 mm ergonomiczność – komplet 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) genialny dla początkujących Precyzja – dokładne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i niezwykle precyzyjnego regulowania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.