Menu

TV LED Kiano EleganceTV 50

Cechy produktu
  • Producent Kiano 
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 
Opis
Kiano Elegance 50" z metalową obudową

Kiano Elegance 50" to telewizor, który nie ustawia bariery pomiędzy widzem a rzeczywistością. Niczego nie symuluje. Nie jest namiastką, eksperymentem ani próbą. To prawdziwe barwy, prawdziwe dźwięki i prawdziwy podziw każdego, kto doświadczy ich na żywo. Kiano Elegance to multimedium przyszłości. Telewizor, który przesuwa granice designu, technice i przyjemności stosowania. Maksimum możliwości w czystej formie. Wspaniałe dane technologiczne ukryte są w wąskiej, niemal niewidocznej obudowie bez żadnych wystających elementów. Elegance to praktycznie sam wyświetlacz, i zawieszony na ścianie wygląda niemal jak okno. Okno, warto dodać, o niesamowitej jasności, kontraście i ostrości obrazu.


Bezramkowy i metalowy

obudowa i nogi Kiano Elegance 50" są stworzone w pełni z metalu, a praktycznie cała przednia powierzchnia to ekran, niczym w najlepszych smartfonach. Kiano Elegance to niemal sam wyświetlacz. Dzięki czemu należycie wygląda, prawidłowo się ogląda. Metal gwarantuje telewizorowi unikatowy wygląd, ale też dużo udoskonalone odprowadzanie ciepła.


4K i HDR

Oglądaj to, co uwielbiasz w jeszcze lepszej jakości. Dzięki zaimplementowaniu technice 4K nasz obraz stwarza czterokrotnie więcej pikseli w sytuacji rozdzielczości HD. A to oznacza iż możesz cieszyć się nadzwyczajną ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny. Ciesz się każdym szczegółem i wysoką jakością obrazu dzięki zaimplementowaniu technologii HDR. To gwarancja poprawnie przeżytego seansu.


Głęboki kontrast

4000:1 to kontrast, przy którym obraz w starszych telewizorach wygląda, jakby był oglądany poprzez folię. Okazuje się, że biel może być bielsza, czerń czarniejsza, a każdy kolor ma o sporo więcej odcieni. Pomiędzy tymi 4000 a 1 mieści się cały wszechświat odcieni, odcieni i głębokości barw. Technologia DLED (Direct LED) daje bardzo równomierne podświetlenie nasycenie barw na każdym centymetrze. Masz do wyboru własne ustawienia dynamiki obrazu i temperatury odcieni. To po prostu trzeba zobaczyć.


Smart TV

Telewizor Kiano jest prosty w obsłudze. Wykorzystuje system Android 9.0, genialnie znany ze smartfonów. Wszystko jest więc od początku znajome, jasne i czytelne. Do dyspozycji masz dziesiątki komfortowych aplikacji i narzędzi: Netflix, YouTube, Facebook, Twitter, Smart Android TV, WiFi Direct, Miracast, przeglądarka WWW, nagrywanie i odtwarzanie poprzez USB, przewodnik po kanałach TV i sporo dodatkowych funkcji. 2GB pamięci RAM to pokaźniejsza przyjemność oglądania: internet ładuje się szybciej, strony przewijają płynniej, kanały zmieniają od ręki; nic się nie wiesza, wszystko działa zgodnie z komendami pilota. Pojemna pamięć podręczna jest dodatkowo ważna, bo o ile można przyzwyczaić się do obrazu albo wielkości telewizora, to do zacinającego się obrazu, gry czy Internetu nigdy.


Nagraj teraz, sprawdź później

PVR (Personal Video Recorder) to zastosowany twardy dysk, na którym zapiszesz filmy czy odcinki serialu na później, na wszelki wypadek, na długie zimowe wieczory. Kiano Elegance 50" to telewizor, który za każdym razem ma dla Ciebie czas (i miejsce na dysku).


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.