Menu

TV LED LG 43NANO753

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LG NanoCell 43" 43NANO753PA 4K 2021 AI TV ze nienaturalną inteligencją 8 milionów pikseli. Obraz jeden na milion. Telewizor LG NanoCell 43NANO753PA o prawdziwej rozdzielczości 4K olśniewa Czystością barw.

Prawdziwa rozdzielczość 4K oznacza obraz złożony z około 8 milionów pikseli, który jest wyraźnie ostrzejszy i bardziej szczegółowy typowy obraz HD. W telewizorach NanoCell rozdzielczość 4K jest wspierana poprzez technologię NanoCell, co sprawia, iż urządzenia te przewyższają międzynarodowe normy.

przejrzyście czyste odcienie. Telewizor LG NanoCell wykorzystuje naszą specjalną technikę nanocząsteczek, za pomocą których filtruje i doskonali odcienie poprzez usunięcie skażeń z fal RGB. Oznacza to, iż na ekranie są wyświetlane tylko czyste i precyzyjnie odwzorowane barwy.

konsekwencją jest żywszy i bardziej realistyczny obraz.Kino w jakości NanoJakość godna obfitego ekranu. Czyste odcienie wraz z szeregiem innowacyjnych technologii zaimplementowanych w telewizorze LG NanoCell pozwolą Ci przenieść kino do własnego domu.

udoskonalona przez nas technika HDR marki Dolby i tryb kinowy wprost ze studia gwarantują prawdziwie kinowe wrażenia. Postaw na rozrywkę w najkorzystniejszym wydaniu. Technologia HDR 10 Pro zmienia poziom jasności, żeby podkreślić barwy, pokazać każdy detal i ożywić oglądany obraz - także w zwykłej treści HDR.

Od teraz wszystkie oglądane poprzez Ciebie filmy i seriale od początku do końca pełne będą intensywnych i pełnych życia odcieni. * Czyste odcienie odnoszą się do odcieni ulepszonych przez technikę LG NanoCell.

*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. Przystępność treści w jakości 4K Ultra HD zależy od posiadanego planu subskrypcji Netflix, usługi internetowej, możliwości urządzenia oraz dostępności treści.

www.netflix.com/TermsOfUse. Gry w jakości Nano. Telewizor z wieloma punktami doświadczenia Od ciemnych jaskiń aż po najjaśniejsze nowe światy – telewizor LG NanoCell 43NANO753PA zachwyci Cię błyskotliwymi kolorami w każdej grze.

technologia rozgrywki w chmurze i automatyczna regulacja jakości obrazu pozwalają cieszyć się prawdziwie ekscytującymi momentami w najkorzystniejszym wydaniu. Nieporównany poziom kontroli. Wszystkie Twoje gry na jeszcze wyższym poziomie.

Funkcja Game Optimizer automatycznie dopasowuje cechy obrazu, wybierając adekwatne ustawienia grafiki i widoczności. Dzięki temu zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas każdej rozgrywki.Niepokonany duet.

Swoboda rozgrywki. Współpraca partnerska LG z Xbox powoduje, iż możesz śmiało wejść w świat gier nowej generacji. Do maksimum wykorzystaj swoją konsolę Xbox dzięki oszałamiającej jakości obrazu i ultrakrótkiemu czasowi reakcji.

Graj w najlepszym standardzie. Zdobądź przewagę nad rywalami. Technologie ALLM i eARC spełniają kryteria najnowszego standardu HDMI 2.1, dzięki temu zezwalają na przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości oraz zapewniają płynność i synchronizację grafiki.

Sport w NanoCell. Osiągi pozwalające wygrywać mecze Telewizor LG...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.