Menu

TV LED LG 43NANO793

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LG 43 NanoCell 4K 2020 AI TV ze nienaturalną inteligencją 43NANO79

  • Prawdziwa rozdzielczość 4K
  • technika NanoCell czyste odcienie
  • nienaturalna inteligencja w języku polskim
  • Tryb HGiG do gier HDR
  • Sterowanie domowym systemem IoT

Czyste kolory
Czyste kolory RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technologia NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają barwy, odfiltrowując mdłe barwy i zwiększając czystość spektrum RGB.

Prawdziwa jakość 4K i czyste barwy
Telewizor NanoCell zagwarantuje prawdziwą rozdzielczość 4K spełniającą międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Postaw na czystszy i wyraźniejszy obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K i technologię NanoCell.

poprawianie obrazu i bardziej realistyczny dźwięk
Telewizor NanoCell z czterordzeniowym procesorem 4K likwiduje szum oraz wyświetla bardziej dynamiczne kolory i zapewnia znakomity kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

Czyste odcienie i komfort dla oczu
Telewizory LG NanoCell otrzymały certyfikat Brak zagrożenia fotobiologicznego źródła LED od międzynarodowej organizacji Underwriters Laboratories (UL). UL działa od 1894 roku zajmując się oceną bezpieczeństwa produktów. Producent jest globalnym liderem rynku TIC (Testing, Inspection, Certification). Atest, który otrzymały telewizory LG NanoCell oznacza, że urządzenia nie emitują światła szkodliwego dla wzroku człowieka.

Z nawiązką spełnia międzynarodowe normy
W teście "Zagrożenia fotobiologicznego źródła LED" badanych jest pięć parametrów. Są wśród nich: poziom emisji niebieskiego światła, promieniowanie UV, bliski ultrafiolet, promieniowanie podczerwone oraz zagrożenie cieplne siatkówki. Są to oficjalnie przyjęte międzynarodowe normy pomiaru krzywdzących skutków działania źródeł LED na ludzkie ciało zdefiniowane poprzez IEC,Telewizory NanoCell spełniają wszystkie wymagania z nawiązką.

Funkcja Pure Colors zamieni Twój dom w kino
Obraz na ekranie telewizora NanoCell jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się większym kontrastem dzięki funkcji Nano Black. Ponadto wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej błyskotliwe i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości.

Oglądaj treść dokładnie tak, jak została wyprodukowana
Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Zniewalaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.

udoskonalone najważniejsze formaty HDR
Telewizory NanoCell trafną jakość obrazu HDR przez przypasowanie obsługiwanych najważniejszych formatów tej technice HLG i HDR 10. Pozwala to na oglądanie wszystkich treści w gwarantującej realizm wysokiej rozdzielczości.

Ostry, szczegółowy obraz
technika Local Dimming udoskonalone barwy i kontrast w porównaniu do technologii bezpośredniego podświetlenia z tyłu. Technologia NanoCell 4K dostarczy fantastyczne wrażenia wizualne dzięki obszerniejszemu kontrastowi.

Multipleks w Twoim domu
Przebieraj w zróżnicowanej treści dostępnej w aplikacjach Apple TV, Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, sport na żywo i sporo więcej. Po prostu usiądź komfortowo i delektuj się.

Dom Apple TV+ i mnóstwo więcej
Oryginalne programy i filmy z Apple TV+. Tylko te kanały premium, które chcesz i tysiące filmów do kupienia lub wypożyczenia. Oferta jest spersonalizowana i profesjonalnie przygotowana, dzięki czemu wyszukasz wszystko to, co najkorzystniejsze. A wszystko to w aplikacji Apple TV.

Funkcja Pure Colors przeniesie Cię na pole bitwy
technologia NanoCell wytwarza wirtualny świat, który jakością kolorów przewyższa nawet rzeczywistość. Ponadto, miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki niedużemu opóźnieniu wejściowemu i technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Reaguj i namierzaj jeszcze szybciej
Telewizor NanoCell błyskawiczne atakowanie przeciwników w grze. Funkcja ta synchronizuje zmysły użytkownika z dynamiczną akcją gry dzięki skróceniu opóźnień.

Realistyczny przerywnik kinowy
Zanurz się w niezwykłym świecie gier i podziwiaj fantastyczne widoki. Technika HGiG rozpoznaje cechy telewizora i jakość obrazu, by następnie przypasować grafikę HDR, w celu zapewnienia trafnego wrażenia z rozgrywki.

Pure Colors pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie
Funkcja Nano Accuracy w telewizorze NanoCell odpowiada za obraz bez zniekształceń niezależnie z jakiego miejsca patrzysz i za dokładne odwzorowanie kolorów. Oglądaj ulubione drużyny w żywych kolorach pod każdym kątem.

Nie przegap strzału
Dzięki funkcji alarmu sportowego otrzymywasz powiadomienia przed meczem, w jego trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Oglądaj programy bez obaw, iż przegapisz ważny mecz ulubionej drużyny na innym kanale.

Wyczyny sportowe doskonale nagłośnione
Telewizor NanoCell miksuje dwa kanały, żeby zaprezentować bogatszy wirtualny dźwięk 4.0. Po podłączeniu dwóch głośników Bluetooth uzyskasz dźwięk przestrzenny. Poczuj unikatową atmosferę wydarzenia sportowego.

Twoje wygodne centrum dowodzenia
Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje polski język i umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT przy pomocy pilota Magic Remote.

Stwórz wyszukaną atmosferę
nieduża ramka telewizora NanoCell sprawia, iż urządzenie świetnie wkomponowuje się w każde wnętrze i gwarantuje wyjątkowe wrażenia estetyczne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.