Menu

TV LED LG 43UP751

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "
Opis

Prawdziwa jakość 4K UHD. Stanowczo wciągające wrażenia
Telewizory LG UHD na pewno przekroczą Twoje oczekiwania. Zachwyć się realistycznym obrazem i żywymi kolorami w jakości czterokrotnie przewyższającej Full HD.

Niepodważalna sprawność
Przenieś kino do swego domu. Technologie FILMMAKER MODE i HDR sprawią, że wirtualny świat wciągnie Cię bez reszty. Połącz się z platformami streamingowymi, żeby oglądać ulubione treści.

Ogladaj, słuchaj, udostępniaj dzięki AirPlay
AirPlay 2 zezwala na proste udostępnianie filmów, programów telewizyjnych, zdjęć i innych materiałów z telefonu iPhone, iPada lub komputera Mac na telewizorze LG. Możesz odtwarzać muzykę na każdym telewizorze LG, zewnętrznych urządzeniach kompatybilnych z AirPlay2, w tym samym czasie równolegle.

Porywające doświadczenia sportowe
Poczuj się jak na stadionie. Technologia Bluetooth Surround Ready pozwala poczuć się podczas rozgrywki jak na linii bocznej boiska. Natomiast funkcja Alarmu sportowego będzie na bieżąco powiadamiać Cię o wynikach Twoich ulubionych drużyn.

Centrum Twoich ulubionych treści
Korzystaj z aplikacji Apple TV i Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo.

Graj po mistrzowsku
Dzięki funkcji Game Optimizer możesz dokonać zmiany ustawień w trakcie gry w jednym miejscu,zintegrować obraz do typu gry: FPS, RPG i RTS.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.