Menu

TV LED LG 49NANO803

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LG 49NANO803NA 49" (4K NanoCell TM100 HDR Smart) Czarny Prawdziwa jakość 4K i czyste barwy Czyste barwy RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technologia NanoCell w telewizorze LG 49NANO803NA wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają odcienie, przefiltrowując mdłe barwy i zwiększając czystość spektrum RGB.

Telewizor NanoCell zagwarantuje prawdziwą rozdzielczość 4K spełniającą międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Postaw na czystszy i wyraźniejszy obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K i technikę NanoCell.

poprawianie obrazu i bardziej realistyczny dźwięk Telewizor LG 49NANO803NA NanoCell z czterordzeniowym procesorem 4K usuwa szum i wyświetla bardziej dynamiczne barwy i zagwarantuje idealny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

Obraz na ekranie telewizora NanoCell jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się obszerniejszym kontrastem dzięki funkcji Nano Black. W dodatku wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej efektowne i realistyczne.

Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości. Czyste kolory i komfort dla oczu Telewizor LG 49NANO803NA NanoCell otrzymały dokument „Brak zagrożenia fotobiologicznego źródła LED" od międzynarodowej organizacji Underwriters Laboratories (UL).

UL działa od 1894 roku zajmując się oceną bezpieczeństwa produktów. Marka jest globalnym liderem rynku TIC (Testing, Inspection, Certification). Dokument, który otrzymały telewizory LG NanoCell oznacza, że urządzenia nie emitują światła krzywdzącego dla wzroku człowieka.

Funkcja Pure Colors przeniesie Cię na pole bitwy technologia NanoCell formuje wirtualny świat, który jakością barw przewyższa nawet rzeczywistość. Dodatkowo, miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki niedużemu opóźnieniu wejściowemu i technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Telewizor NanoCell momentalne atakowanie przeciwników w grze. Funkcja ta synchronizuje zmysły użytkownika z dynamiczną akcją gry dzięki skróceniu opóźnień. Zanurz się w niezwykłym świecie gier i podziwiaj fantastyczne widoki na telewizorze LG 49NANO803NA.

technika HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, by następnie przystosować grafikę HDR, w celu zapewnienia stosownego wrażenia z rozgrywki. Pure Colors pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie Funkcja Nano Accuracy w telewizorze LG 49NANO803NA NanoCell odpowiada za obraz bez zniekształceń niezależnie z jakiego miejsca patrzysz, a także za skrupulatne odwzorowanie barw.

Oglądaj ulubione drużyny w żywych kolorach pod każdym kątem. Dzięki funkcji alarmu sportowego otrzymywasz powiadomienia przed meczem, w jego trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Oglądaj programy bez obaw, że przegapisz ważny mecz ulubionej drużyny na innym kanale.

Telewizor NanoCell miksuje dwa kanały, aby zaprezentować bogatszy wirtualny dźwięk 4.0. Po podłączeniu dwóch głośników Bluetooth uzyskasz dźwięk przes...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.