Menu

TV LED LG 70UP77003

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 70 "
Opis

Prawdziwa jakość 4K UHD. Bardzo wciągające wrażeniaTelewizory LG UHD na pewno przekroczą Twoje oczekiwania. Zachwyć się realistycznym obrazem i żywymi kolorami w jakości czterokrotnie przewyższającej Full HD.

Gwarancja niepodważalnej produktywnościPrzenieś kino do swego domu. Technologie FILMMAKER MODE i HDR sprawią, że wirtualny świat wciągnie Cię bez reszty. Połącz się z ulubionymi platformami streamingowymi, aby oglądać ulubione treści.

Centrum Twoich ulubionych treściKorzystaj z aplikacji Apple TV, a także Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo. Wizja twórcy powołana do życiaTryb FILMMAKER MODETM wyłącza wygładzanie obrazu w ruchu i zachowuje oryginalne proporcje, barwy i częstotliwość zmiany klatek.

dzięki czemu możesz oglądać film skrupulatnie tak, jak zaplanował to jego reżyser. Dostrzeż najdrobniejsze szczegółyTelewizor LG UHD z technologią Active HDR odznacza się obrazem o żywych kolorach i skrupulatnym odwzorowaniu szczegółów.

Oglądaj ulubione filmy w oryginalnej jakości dzięki obsłudze wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG. Graj po mistrzowskuWkrocz do akcji. Game Optimizer, nieprzeciętna grafika w jakości HDR i krótkie opóźnienia powodują, iż gra toczy się szybciej i jest bardziej wciągająca.

Łatwa i szybka konfiguracja gierZmieniaj wszystkie ustawienia w jednym miejscu, z trybami zoptymalizowanymi do różnego rodzaju gier: FPS, RPG i RTS. Kontroluj ustawienia kontrastu ze stabilizacją czerni i bieli dla lepszej widoczności.

Wkrocz do świata gierTechnologia HGiG rozpoznaje cechy telewizora i jakość obrazu, po czym dostosowuje grafikę HDR, żeby zapewnić słuszne wrażenia z rozgrywki. Pełna kontrola bez opóźnieńTelewizory LG UHD eliminują opóźnienia (Input lag), zezwalając przejąć kontrolę nad wydarzeniami w grze.

Porywające doświadczenia sportowePoczuj się jak na stadionie. Technika Bluetooth Surround Ready pozwala poczuć się podczas rozgrywki jak na linii bocznej boiska. Natomiast funkcja Alarmu sportowego będzie na bieżąco sygnalizować Cię o wynikach Twoich ulubionych drużyn.

Nie przegap żadnego meczu ulubionej drużynyDzięki funkcji Alarmu sportowego będziesz otrzymywać powiadomienia przed meczem, w trakcie i po jego zakończeniu. Nie musisz martwić się, iż przegapisz ważny mecz swej ulubionej drużyny, choćby gdy oglądasz coś zupełnie innego.

Czysta przewagaWygodne połączenie z głośnikami Bluetooth pozwala uzyskać prawdziwy dźwięk przestrzenny. Jest on bogatszy i bardziej realistyczny, dzięki czemu przenosi widza z salonu na wielką arenę wydarzeń sportowych.

Upiększ swoje wnętrzeWzbogać wystrój swego wnętrza o obraz UHD. Cienki ekran ze smukłą ramką w estetycznej konstrukcji doda smaku każdemu pomieszczeniu. Uwydatnia wszystko, co widzisz i słyszyszProcesor usuwa szum wideo, zagwarantuje żywe odcienie i głęboki kontrast.

Obrazy o niskiej rozdzielczości są skalowane i odtwarzane z jakością bliską 4K. Wie dodatkowo kiedy, gdzie i jak poprawić jakość dźwięku, wytwarzając wirtualny efekt przestrzenny, żeby uzyskać bardziej wciągające i kinowe wrażenia.

zobacz wszystko w 4KTelewizor LG UHD przekształca treści 2K w najszczególniej realistyczny obraz 4K dzięki poprawieniu szczegółów, rozdzielczości i odcieni. Ciesz się pokaźnie wyraźniejszym tekstem i obrazami ze zredukowanym szumem i lepszą ostrością.

ładny pomysł na lepszy telewizor czujnik oświetlenia umożliwia pomiar jasności otoczenia, a następnie procesor skrupulatnie dopasowuje mapowanie tonów w celu uzyskania słusznej jasności ekranu.

Inteligentne sterowanie ściemnianiem i algorytm kompensacji pikseli ulepszają kontrast dla lepszego ciemnego obrazu. Zawartość HDR jest udoskonalana dzięki regulacjom jasności, które przekształcają ciemniejsze sceny w sceny o olśniewającym kontraście, szczegółowości i głębi barw.

Jakość, na którą zasługuje każdy wariant dźwięku Ucząc się na ponad 17 milionach punktów informacji dźwiękowych, procesor identyfikuje głosy, efekty i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia.

Myślisz, że znasz już technologię smart? Przemyśl to jeszcze technologia LG ThinQ pozwala na maksymalne zastosowanie możliwości własnego telewizora. Skorzystaj z pilota Magic i steruj telewizorem za pomocą głosu oraz korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest dzisiaj wygodniejszy w obsłudze.

Myślisz, że znasz już technikę smart? Przemyśl to jeszcze technika LG ThinQ pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości własnego telewizora. Skorzystaj z pilota Magic i steruj telewizorem za pomocą głosu i korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest teraz wygodniejszy w obsłudze.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.