Menu

TV LED LG 75NANO993

Cechy produktu
  • Producent LG 
Opis

Czyste kolory w jakości 8K technologia LG NanoCell odtwarza czyste barwy dzięki nanocząsteczkom o wymiarze około 1 nm. Dzięki rozdzielczości 8K dzisiaj telewizor LG 75NANO993NA zapewnia fantastyczny obraz z jeszcze czystszymi kolorami.

Rozdzielczość 8K Obraz w rozdzielczości 8K składa się z 33 milionów pikseli (99 milionów subpikseli) — im więcej pikseli, tym pokaźniejsze ich zagęszczenie na tafli ekranu. Aby więc uzyskać jak największy poziom realizmu w jakości 8K, należy sprawić, aby każdy piksel był samodzielną jednostką.

Telewizor LG 75NANO993NA z nawiązką spełnia kryteria normy CTA dotyczące telewizji 8K. Telewizor LG NanoCell 8K zagwarantuje zatem prawdziwą jakość 8K. Procesor Procesor α9 Gen3 AI 8K analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia i przekazuje na ekran adekwatny obraz.

Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najkorzystniejszego obrazu i dźwięku. Cel jest jeden - żeby oglądanie zawsze było niezwykłym przeżyciem. Skalowanie do 8K Telewizor LG 75NANO993NA przekształca treść 2K lub 4K na 8K przy użyciu algorytmów uczenia maszynowego.

rozszerza przy tym liczba szczegółów i rozdzielczość obrazu. Delektuj się wyraźniejszym tekstem i obrazem przy zmniejszonej ilości szumu i ulepszonej ostrości. Zamień Twój dom w kino Obraz na ekranie telewizora LG 75NANO993NA jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się większym kontrastem dzięki funkcji Nano Black.

w dodatku, wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej efektowne i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości. Wierność wizji twórcy Oglądaj filmy dokładnie tak, jak powinno się je oglądać w zapierającej dech w piersi jakości.

technologia Dolby Vision IQ pozwala użyć możliwości Dolby Vision jeszcze lepiej niżeli w HDR — dostosowuje jasność ekranu, odcienie i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia. Technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści.

FILMMAKER MODE Procesor samoczynnie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, by pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń.

zniewalaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu. Full Array Dimming Pro i Pure Colors technika Full Array Dimming Pro zapewnia wyjątkową szczegółowość i świetny kontrast, dzięki temu obraz jest żywy niezależnie od gatunku filmu.

technika Pure Colors formuje wirtualny świat, który jakością odcieni przewyższa nawet rzeczywistość. W dodatku miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki niedługiemu opóźnieniu wejściowemu i technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Więcej niż telewizja Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaj...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.