Menu

TV LED LG 75UM7600

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
  • Funkcje WiFi, Smart TV 
  • Złącza HDMI
  • Klasa energetyczna

Opis

Główne cechy Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod sporym kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K skrupulatne odwzorowanie barw 4K Active HDR pozwala dostrzec każdy detal Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ dużo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technice rozpoznawania głosu i korzystaj z treści sugerowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i precyzyjny czterordzeniowy procesor likwiduje szum oraz zagwarantuje bogate odcienie i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

precyzyjne odwzorowanie kolorów choćby najsubtelniejsze różnice barw są starannie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dostrzec każdy szczegół technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie odcieni.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy rozmiar Zakochasz się w bogatym, nieskazitelnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a jednocześnie wyszukany design Smukła ramka i stylowe, innowacyjne linie dodają wnętrzu ekskluzywnego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i skrupulatny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zagwarantuje bogate kolory i dynamiczny kontrast.

Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K. Skrupulatne odwzorowanie odcieni nawet najsubtelniejsze różnice odcieni są starannie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz.

4K Active HDR pozwala dostrzec każdy detal Te...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.