Menu

TV LED LG OLED48CX3

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 48 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Pobór mocy 89 W
  • Standard Vesa 300 x 200 

Opis

 nieprzeciętnie OŚWIETLANY OBRAZ Telewizor LG OLED48CX3LB jest wyjątkowy dzięki technologii samozaświecających się pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego gwarantuje ponad 100 milionów samozaświecających się subpikseli.

Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem kolorów i najistotniej realistycznym obrazem. Oglądaj ciągiem dzięki ograniczeniu ilości niebieskiego światła. Telewizory LG OLED48CX3LB z nawiązką spełniają normy dotyczące emisji niebieskiego światła, migania i jakości obrazu.

NIEZWYKŁE WRAŻENIA WIZUALNE Procesor α9 Gen3 AI analizuje treść za pomocą algorytmów uczenia głębokiego i dostarcza na wyświetlacz adekwatny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najkorzystniejszego obrazu i dźwięku, by oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem.

Funkcja HGiG doskonale dopasowuje atrybuty grafiki do zidentyfikowanych parametrów telewizora i jego możliwości. Telewizor LG OLED48CX3LB daje Ci pewność, że każda gra, w którą zagrasz, będzie wyglądała najlepiej jak to osiągalne.

NOWY ROZDZIAŁ W ROZWOJU TELEWIZJI Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos osoby mówiącej (w języku polskim) umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

A to wszystko bez zastosowania pilota. Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowany w telewizor LG OLED Asystent Google. POSTAW NA mistrzowski DŹWIĘK I OBRAZ Oglądaj filmy starannie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości.

Inteligentna technika Dolby Vision IQ dostosowuje jasność ekranu, barwy i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia. Technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym typu treści.

TWOJE CENTRUM ROZRYWKI Przebieraj w przeróżnej treści dostępnej w aplikacjach Apple TV, Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, sport na żywo i mnóstwo więcej.

Po prostu usiądź wygodnie i delektuj się. Oryginalne programy i filmy z Apple TV+. Tylko te kanały premium, które chcesz, i tysiące filmów do kupienia lub wypożyczenia. Oferta jest spersonalizowana i profesjonalnie przygotowana, dzięki temu wynajdziesz tylko to, co najlepsze.

A wszystko to w aplikacji Apple TV. NIE PRZEGAP ŻADNEGO SZCZEGÓŁU w trakcie oglądania sportu za wszelką cenę należy unikać poświaty (rozmazania w ruchu). Dzisiaj, dzięki funkcji OLED Motion Pro, która likwiduje rozmazanie w ruchu, dostrzeżesz każdy, choćby najmocniej subtelny ruch każdego zawodnika.

Telewizor LG OLED48CX3LB pozwoli Ci zapomnieć o rozmazaniu i miganiu. Funkcja HGiG idealnie dostosowuje atrybuty grafiki do zidentyfikowanych parametrów telewizora i jego możliwości. Telewizor LG OLED48CX3LB daje Ci pewność, że każda gra, w którą zagrasz, będzie wyglądała najlepiej jak to realne.

> marka LG P...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.