Menu

TV LED LG OLED50UP78003

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 50 "
Opis
LG Telewizor 50'' 50UP78003 UHD STV istotnie wciągające wrażenia Telewizory LG UHD niewątpliwie przekroczą Twoje oczekiwania. Zachwyć się realistycznym obrazem i żywymi kolorami w jakości czterokrotnie przewyższającej Full HD. Przenieś kino do swojego domu Technologie FILMMAKER MODE™ i HDR sprawią, iż wirtualny świat wciągnie Cię bez reszty. Połącz się z ulubionymi platformami streamingowymi, aby oglądać ulubione treści.

Dostrzeż najdrobniejsze detale Telewizor LG UHD z technologią Active HDR odznacza się obrazem o żywych kolorach i skrupulatnym odwzorowaniu szczegółów. Oglądaj ulubione filmy w oryginalnej jakości dzięki obsłudze wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG. Graj po mistrzowsku Game Optimizer, nadzwyczajna grafika w jakości HDR i krótkie opóźnienia powodują, iż gra toczy się szybciej i jest bardziej wciągająca. Pełna kontrola bez opóźnień Telewizory LG UHD eliminują opóźnienia (Input lag), zezwalając przejąć kontrolę nad wydarzeniami w grze. Porywające doświadczenia sportowe technologia Bluetooth Surround Ready pozwala poczuć się podczas rozgrywki jak na linii bocznej boiska. Natomiast funkcja Alarmu sportowego będzie na bieżąco oznajmiać Cię o wynikach Twoich ulubionych drużyn. Wyświetlacz telewizora, na którym widać zawodnika strzelającego gola podczas meczu piłkarskiego. podkreśla wszystko, co widzisz i słyszysz Procesor eliminuje szum wideo, zagwarantuje żywe odcienie i głęboki kontrast.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.