Menu

TV LED LG OLED55CX3

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 55 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LG OLED55CX3LA 55" (4K HDR SmartTV) perfekcyjnie oświetlany obraz Telewizor LG OLED55CX3LA jest nieszablonowy dzięki technologii samoświecących pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zagwarantuje ponad 100 milionów samoświecących subpikseli.

Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem kolorów i najszczególniej realistycznym obrazem. Tęsknisz za błyskotliwem wypełnionego gwiazdami nocnego nieba? Jeśli oglądasz je na zwykłym telewizorze LED, czerń nie jest wystarczająco ciemna, a gwiazdy nie są wystarczająco jasne.

Dzieje się tak, ponieważ telewizory LED mogą wyłączać tylko niektóre strefy oświetlenia, co sprawia efekt „halo". Natomiast telewizory LG OLED, które działają w oparciu o samoświecące piksele, piksele które świecą niezależnie, jeden po drugim.

Przekłada się to na efekt w całości czarnego nieba i ostrzejsze, wyraźniejsze gwiazdy. Właśnie to mogą prezentować samoświecące piksele. Gdy zobaczysz to na własne oczy, zdasz sobie sprawę, iż istnieją telewizory LG OLED i wszystko inne.

Niezwykłe wrażenia wizualne Procesor α9 Gen3 AI zainstalowany w telewizorze LG OLED55CX3LA analizuje treść za pomocą algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na wyświetlacz najmocniej adekwatny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane automatycznie w celu zapewnienia jak najkorzystniejszego obrazu i dźwięku, aby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem.

Procesor samoczynnie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, by pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Oszałamiaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.

Usłyszysz to od liderów branży. Nowy rozdział w rozwoju telewizji Zamień swój telewizor LG OLED55CX3LA w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos ludzki, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

Głosowa obsługa telewizora w języku polskim odbywa się z wykorzystaniem pilota Magic. Skorzystaj z pilota Magic i mów w naturalny sposób po polsku, aby wyszukiwać informacje, zmieniać ustawienia i niemało innych.

Możesz choćby przez telewizor sterować inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu. Technologia LG ThinQ AI wykorzystuje technikę głębokiego uczenia, dzięki temu staje się coraz lepsza w miarę użytkowania.

Postaw na mistrzowski dźwięk i obraz Oglądaj filmy skrupulatnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technologia Dolby Vision IQ w telewizorze LG OLED55CX3LA dostosowuje jasność ekranu, kolory i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia.

technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści. Doskonałe wrażenia w grach Telewizory LG OLED55CX3LA jako pierwsze na rynku obsługują technikę NVIDIA G-SYNC dzięki temu stanowią rewelacyjny dobór dla gracza.

Postaw na wyraźniejszy i bardziej płynny obraz w grach bez zacinania, bez opóźnień i bez migan...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.