Menu

TV LED LG OLED55GX3

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

Telewizor LG OLED OLED55GX3LA nadzwyczajnie oświetlany obraz Telewizor LG OLED jest unikatowy dzięki technologii samoświecących pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego gwarantuje ponad 100 milionów samoświecących subpikseli*.

Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem barw i najbardziej realistycznym obrazem. Nowy rozdział w rozwoju telewizji Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ.

Telewizor LG OLED z funkcją ThinQ rozpoznaje głos ludzki, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT. Głosowa obsługa telewizora w języku polskim odbywa się z wykorzystaniem pilota Magic.

Postaw na mistrzowski dźwięk i obraz Oglądaj filmy starannie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technologia Dolby Vision IQ w telewizorze LG OLEDdostosowuje jasność ekranu, barwy i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia.

technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści. Graj w każdą grę w wyższym standardzie Telewizory LG OLED jako pierwsze na rynku obsługują technologię NVIDIA G-SYNC, dzięki temu stanowią świetny wybór dla każdego gracza.

Postaw na wyraźniejszy i bardziej płynny obraz w grach bez zacinania, opóźnień i migania. Stań po zwycięskiej stronie z najkorzystniejszym telewizorem do gier.pokaźniejsza częstotliwość zmiany klatek, oraz obsługa technice VRR, ALLM i eARC z HDMI 2.1.

Te najnowsze technologie zezwalają na przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości oraz zapewniają płynność i synchronizację grafiki. Dzięki czemu wrażenia z gry są jeszcze bardziej realistyczne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.