Menu

TV LED LG OLED65BX3

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LG OLED65BX 65" (4K HDR SmartTV) perfekcyjnie oświetlany obraz Telewizor LG OLED65BX jest unikatowy dzięki technologii samoświecących pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zagwarantuje ponad 100 milionów samoświecących subpikseli.

Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem barw i najszczególniej realistycznym obrazem. Tęsknisz za spektakularnem wypełnionego gwiazdami nocnego nieba? Jeśli oglądasz je na zwykłym telewizorze LED, czerń nie jest wystarczająco ciemna, a gwiazdy nie są wystarczająco jasne.

Dzieje się tak, ponieważ telewizory LED mogą wyłączać tylko niektóre strefy oświetlenia, co sprawia efekt „halo". Natomiast telewizory LG OLED, które działają w oparciu o samoświecące piksele, piksele które świecą niezależnie, jeden po drugim.

Przekłada się to na efekt kompletnie czarnego nieba i ostrzejsze, wyraźniejsze gwiazdy. Właśnie to mogą prezentować samoświecące piksele. Gdy zobaczysz to na własne oczy, zdasz sobie sprawę, iż istnieją telewizory LG OLED i wszystko inne.

Niezwykłe wrażenia wizualne Procesor α9 Gen3 AI zainstalowany w telewizorze LG OLED65BX analizuje treść za pomocą algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na wyświetlacz najbardziej adekwatny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najkorzystniejszego obrazu i dźwięku, żeby oglądanie zawsze było niezwykłym przeżyciem.

Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, by pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Zachwycaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.

Usłyszysz to od liderów branży. Nowy rozdział w rozwoju telewizji Zamień swój telewizor LG OLED65BX w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos ludzki, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

Głosowa obsługa telewizora w języku polskim odbywa się z zastosowaniem pilota Magic. Skorzystaj z pilota Magic i mów w naturalny sposób po polsku, by wyszukiwać dane, zmieniać ustawienia i niemało innych.

Możesz choćby przez telewizor sterować inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu. Technika LG ThinQ AI wykorzystuje technikę głębokiego uczenia, dzięki czemu staje się coraz lepsza w miarę wykorzystywania.

Postaw na profesjonalny dźwięk i obraz Oglądaj filmy dokładnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technologia Dolby Vision IQ w telewizorze LG OLED65BX dopasowuje jasność ekranu, kolory i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia.

technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym typu treści. Wspaniałe wrażenia w grach Telewizory LG OLED65BX jako pierwsze na rynku obsługują technikę NVIDIA G-SYNC dzięki czemu stanowią wyśmienity dobór dla gracza.

Postaw na wyraźniejszy i bardziej płynny obraz w grach bez zacinania, bez opóźnień i bez migania. Stań po zwycię...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.