Menu

TV LED Panasonic TX-50HX830

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Przekątna ekranu 50 "
Opis

Telewizor LED 4K HX830 wyekwipowano w technologię HDR Bright Panel PLUS pozwalającą wyświetlać pełne kolorów obrazy HDR w rozdzielczości 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+ i Dolby Vision oraz funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor przedstawia szczegółowe sceny z starannym kontrastem.

Korzyści: Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w poprzez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i barw. Przetwarzanie obrazu dostrojone przez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT, a także technologia HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technologii Dolby Vision i HDR10+ zapewnia wyjątkowe odcienie, doskonały kontrast i olśniewającą jasność na ekranie — jednocześnie w przypadku tworzyw z dysków Blu-ray, jak i z serwisów VOD.

Imponująca wyrazistość, różnorodność i głębia dźwięku nieszablonowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i nadzwyczajnemu ekranowi technologia HDR Bright Panel Plus zapewnia wyraziste obrazy ze rewelacyjnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca choćby w najmocniej słoneczne dni....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.