Menu

TV LED Panasonic TX-58HX830

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
Opis

Telewizor LED 4K HX830 zaopatrzono w technikę HDR Bright Panel PLUS zezwalającą wyświetlać pełne kolorów obrazy HDR w rozdzielczości 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+ i Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor przedstawia szczegółowe sceny z precyzyjnym kontrastem.

Korzyści: Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w przez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i barw. Przetwarzanie obrazu dostrojone przez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT oraz technika HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision i HDR10+ zagwarantuje nieszablonowe kolory, wyśmienity kontrast i zachwycającą jasność na ekranie — równocześnie w sytuacji tworzyw z dysków Blu-ray, jak i z serwisów VOD.

Imponująca wyrazistość, zasobność i głębia dźwięku nieszablonowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i wspaniałemu ekranowi technika HDR Bright Panel Plus zapewnia wyraziste obrazy ze genialnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca choćby w najistotniej słoneczne dni....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.