Menu

TV LED Philips 24PFS5505

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Przekątna ekranu 24 "

Opis

Ten nieduży, niedrogi telewizor LED ma wszystko, czego Ci trzeba i nic, czego nie Ci potrzeba. Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz dźwięk jest czysty i błogi i łatwy do przenoszenia z pokoju do pokoju.

Telewizor LED Full HDPrzenieś HD na wyższy poziom dzięki Full HD. Oferując ostrzejszy obraz z wyższą jasnością, udoskonalonym kontrastem i realistycznymi kolorami, ekran Full HD sprawi, iż korzystanie z telewizora będzie jeszcze lepsze.

Pixel Plus HDPhilips Pixel Plus HD optymalizuje jakość obrazu, zapewniając ostry obraz o atrakcyjnym kontraście. Więc niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo online, czy oglądasz telewizję kablową, będziesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z jaśniejszą bielą i głębszą czernią VGAPołącz się z konsolami do gier retro lub starszymi komputerami.

USBPort USB. Odtwarzaj wideo, audio i fotografie. Wejścia HDMIDwa porty HDMI. Przystępny do podłączenia do DVD.Technologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Telegazeta (pamięć): 1000 stron HypertextProcesor: Akcesoria w pakiecie: Pilot, 2 baterie AAA, kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Podstawa na biurko Pozostałe cechy:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.