Menu

TV LED Philips 32PHS6605

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Przekątna ekranu 32 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI
Opis

Sprytny, instynktowny i naprawdę wyjątkowyOglądaj. Graj. Korzystaj. Ten telewizor Philips LED HD pozwoli Ci znaleźć się w samym centrum akcji dzięki rewelacyjnemu obrazowi i wyraźnemu dźwiękowi. Pulpit nawigacyjny SAPHI nietrudny dostęp do zawartości, a niskie opóźnienie sygnału wejściowego HDMI powoduje, iż urządzenie nadzwyczajnie pasuje do gier.

Dostęp do klarownego menu opartego na ikonach za pomocą jednego przyciskuSAPHI jest prędkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który sprawia, iż korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.

Ciesz się idealną jakością obrazu przystępnym dostępem do krystalicznego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj ze swego telewizora i momentalnie przechodź do lubianych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.

seria Philips TV. Netflix, Prime Video i nie tylko. Telewizor LED HD: różnorodność odcieni, efektowne szczegółyTelewizor LED HD ma ledowe podświetlenie, które dba o nieznaczny pobór mocy. Poza tym ma piękną linię i zagwarantuje wysoką jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i żywe odcienie.

Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródłaTechnologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o nadzwyczajnym kontraście. Bez względu na to, czy oglądasz wideo przez Internet, czy telewizję kablową, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.

doskonały do gier opóźnienie sygnału wejściowego poniżej 20 ms HDMI.nieprzeciętna jakość obrazu do gier. Niskie opóźnienie sygnału wejściowego 20 ms HDMI. Zyskaj świetne wrażenia z gier. Zanurz się w grze dzięki lepszej widoczności przy ciemnych ujęciach i większej częstotliwości odświeżania.Technologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Telegazeta (pamięć): Procesor: Akcesoria w pakiecie: Pilot 2 baterie AAA przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Broszura dot.

kwestii prawnych i bezpieczeństwa Podstawa na biurko Pozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.