Menu

TV LED Philips 43PUS8506

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI
Opis

Telewizor LED 4K UHD Android dobór nowego telewizora stał się prosty. Jeśli szukasz rewelacyjnego obrazu i dźwięku, przystępnej łączności i błyskawicznie reagujących, bezproblemowych gier, szukasz tego telewizora. Dodatkowo technika Ambilight zagwarantuje niesamowite wrażenia.

The One z magicznym oświetleniem Ambilight. Tylko od Philips.Dzięki Philips Ambilight każda chwila jest unikatowa. Inteligentne diody LED wokół krawędzi telewizora reagują na akcję na ekranie i emitują wciągający lśnienie, który jest po prostu urzekający.

Przeżyj to raz i nie zastanawiaj się, jak wyglądałby telewizor bez Ambilight! Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby AtmosObsługa wysokiej jakości dźwięku i obrazu Dolby oznacza, iż oglądana treść HDR będzie wyglądać i brzmieć rewelacyjnie.

Ciesz się obrazem, który odzwierciedla oryginalne intencje reżysera i doświadcz przestrzennego dźwięku o prawdziwej wyrazistości i głębi. The One po prostu inteligentny. Android TVTelewizor Philips z systemem Android proponuje Ci rozrywkę, którą lubisz, kiedy chcesz.

Możesz dostosować ekran główny, żeby wyświetlać ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów, które uwielbiasz. Możesz też kontynuować oglądanie od momentu jego przerwania.

Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.Procesor Philips P5 zagwarantuje obraz wspaniały, jak Twoja ulubiona rozrywka. Szczegóły posiadają zauważalnie obszerniejszą głębię. Odcienie są żywe, a odcienie skóry naturalne.

Kontrast jest nad wyraz wyraźny i pozwala zobaczyć każdy szczegół, a ruch pozostaje rewelacyjnie płynny. The One z żywym obrazem HDR. Telewizor 4K UHD Philips.Telewizor 4K UHD Philips jest kompatybilny z większością formatów HDR, w tym Dolby Vision.

Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne barwy. Ten do odtwarzania dźwięku w wielu pomieszczeniach.

Zgodność z DTS Play-FiZa pomocą funkcji DTS Play-Fi w telewizorze Philips możesz podłączyć głośniki w dowolnym pomieszczeniu. Masz bezprzewodowe głośniki w kuchni? No to już nie musisz przerywać filmu na czas przygotowywania przekąsek albo gdy chcesz przynieść z kuchni napoje dla swoich gości.

The One dla graczy. Niskie opóźnienie na dowolnej konsoli.Telewizor Philips jest zaopatrzony w najnowsze złącze HDMI 2.1, a po rozpoczęciu gry na konsoli telewizor automatycznie przełącza się na ustawienie niskiego poziomu opóźnień.

VRR gwarantuje płynną, szybką rozgrywkę. Tryb gier Ambilight wprowadza dreszczyk emocji do pokoju. Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.Naciśnij przycisk na pilocie, aby rozmawiać z Asystentem Google.

Steruj przy pomocy głosu telewizorem lub urządzeniami domu inteligentnego kompatybilnymi z Asystentem Google. Za pośrednictwem usługi Alexa steruj telewizorem przy użyciu sprzętów obsługujących usługę Alexa.

Obsługa głównych formatów HDR: przejrzyj więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyserTelew...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.