Menu

TV LED Philips 70PUS7805

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Przekątna ekranu 70 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI

Opis

Telewizor LED Smart 4K UHDOdkrywaj świeże wymiary z funkcją Alexa i technologią Ambilight. Wejdź w nowy wymiar oglądania. Telewizor Philips Smart TV ma zastosowaną funkcję Alexa, dzięki której możesz sterować głosem.

technologia Ambilight dba o nastrój podczas oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry. Jakość obrazu jest tak doskonała, jak Twoja ulubiona rozrywka. Magia systemu Ambilight, tylko od Philips.Dzięki technologii Philips Ambilight możesz poczuć każdą chwilę.

Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie i emitują poświatę wywołującą, iż niemal zanurzysz się w obrazie. Spróbuj raz i przekonaj się o konieczności tej funkcji do uzyskania pełni wrażeń.

Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwiękuObsługa najkorzystniejszych formatów audio i video Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały doskonale i szczególnie realistycznie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zniewoli Cię kontrast, jasność i barwy dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

Procesor Philips P5: nieprzeciętny obraz, niezależnie od jego źródłaProcesor Philips P5 Perfect Picture gwarantuje obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Szczegóły nabierają głębi, odcienie życia, a odcienie skóry naturalności.

Niewiarygodny kontrast pozwala zobaczyć każdy detal, a ruch jest tak płynny, iż nigdy nie stracisz piłki z oczu nawet przy bardzo dynamicznej grze. Telewizor 4K UHD Philips; żywy obraz HDRTelewizor 4K UHD Philips jest zgodny z większością formatów HDR, w tym HDR10+ i Dolby Vision.

Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne kolory. Zastosowana funkcja Alexa. Twój głos to Twój pilot.dzisiaj możesz sterować telewizorem Philips Smart TV przy pomocy głosu: poprosić o zmianę kanału, przełączenie się na konsolę do gier oraz sterowanie urządzeniami takimi jak światła i termostat w inteligentnej sieci domowej.

Wszystko to, a nawet więcej, zezwala na funkcja Alexa. Telewizor Smart TV Saphi: inteligentny sposób na korzystanie z telewizora.SAPHI jest prędkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.

Ciesz łatwym dostępem do krystalicznego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Szybko przechodź do lubianych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.

HDR10+: sprawdź więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyserHDR10+ w telewizorze Philips sprawia, że jakość obrazu jest jeszcze bardziej naturalna i realistyczna. Dynamiczne metadane przypasowanie stopni jasności klatka po klatce.

Od błękitnego nieba po świątynie oświetlone światłem świec kolory wyglądają jak żywe, odwzorowane są oryginalne szczegóły, a kontrast jest idealny. Dostęp do aplikacji, w tym m.in. Netflix i Prime Video, za pomocą jednego przyciskuSAPHI jest szybkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który powoduje, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność.

Ciesz się świetną jakością obrazu nieskomplikowanym dostępem do klarownego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj z telewizora i momentalnie przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube, Netflix i Amazon Prime Video.

Obsługa Asystenta GoogleTeraz możesz sterować telewizorem Saphi przy pomocy maszyn Google, takich jak Google Home, Google Nest i Google Nest mini. Oglądaj i odtwarzaj ulubione materiały przesyłane strumieniowo z maszyn Google na telewizorze Saphi.Technologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji Dolby Atmos Wzmocnienie basów Dolby Ustawienie głośności Dolby 5 stopniowy Equalizer Wyraźne dialogi Tryb nocny Telegazeta (pamięć): Hypertext (1000 stron)Procesor: Akcesoria w zestawie: Pilot 2 baterie AAA przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Broszura dot.

kwestii prawnych i bezpieczeństwa Podstawa na biurko Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.