Menu

TV LED Samsung HG43ET690

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 43 "
Opis

Spraw, aby Goście poczuli się jak w domuWyświetlacze HJ690U marki Samsung zezwalają na właścicielom hoteli sprostanie rosnącym oczekiwaniom gości. Za sprawą niesamowitej jakości obrazu UHD i komfortowych funkcji zarządzania pokojem urządzenia pozwalają gościom radować się domowym komfortem a dzięki systemowi operacyjnemu TIZEN płynnością działania.

Dostarczanie obrazu w rewelacyjnej jakości UHDUmieszczone w pokojach telewizory hotelowe Samsung oferują gościom doskonały obraz w jakości dorównującej tej, jaką znają ze swoich domów, a tak posiadają się czuć.

Dzięki technologii zwiększania rozdzielczości te wyszukane urządzenia prezentują wszystkie treści w rozdzielczości UHD (3840 x 2160), a zatem z 4-krotnie obszerniejszą liczbą pikseli w przypadku standardu FHD.

znakomity obraz niezależnie od nasłonecznienia pokojuTelewizory hotelowe Samsung, poza stałą jakością UHD, proponują moc poprawiania obrazu HDR10+ w każdym pokoju hotelowym. Technologia HDR10+ zapewnia optymalne, bogate w szczegóły i zapadające w pamięć wrażenia z oglądania.

Płynność działania i przyjemność oglądaniaSeria HJ jest pierwszą serią telewizorów hotelowych działającą w oparciu o solidny system operacyjny TIZEN. M.in. Dzięki temu powiększone zostało bezpieczeństwo dostarczanych treści na poziomie aplikacji, platformy i systemu.

Ta usztywniona ochrona pozwala na na dodatek zintegrowanej w TIZEN technologii H. Browser produktywne odwzorowywanie treści zarówno dwu-, jak i trójwymiarowych oraz skrócenie czasów reakcji i ładowania, czyli płynnego używania.

Dzięki platformie TIZEN także powiększy się dostęp do aplikacji, które Goście znają i oglądają. Łatwe tworzenie kompatybilnych aplikacji sieciowychH.Browser firmy Samsung nie tylko zapewnia zaawansowane możliwości graficzne, lecz także proste tworzenie aplikacji.

Wszystkie aplikacje można przechowywać w systemie operacyjnym TIZEN, a narzędzia takie jak Symulator sieciowy, a także zdalny inspektor sieci (RWI) dodatkowo udoskonalą ich działanie i bezpieczeństwo. Personalizuj menu powitalne według Twoich potrzebKażdy telewizor hotelowy Samsung wyekwipowany został w instynktowne, osiągalne do dopasowania menu główne optymalizujące podmianę treści pomiędzy hotelem a gośćmi.

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie treściami bez trudu wzbogacą menu o obrazy, logotypy i ikony funkcji odpowiadających potrzebom gości, komunikując w ten sposób oferty specjalne i wzmacniając branding hotelu.

Zarządzaj i kontroluj komunikaty w pokojach hotelowych w czasie rzeczywistymTelewizory hotelowe mają kompatybilną z istniejącymi sieciami LAN czy Wi-Fi i infrastrukturą sieciową, platformę LYNK REACH 4.0, która ułatwia i centralizuje zarządzanie treściami.

Menedżerowie mogą wybierać pojedyncze wyświetlacze albo ich grupy, żeby komunikować odpowiednią ofertę, by rozwiązywać problemy, zanim staną się uciążliwe. Kompleksowa spersonalizowana obsługaHotele mogą także korzystać z platformy LYNK REACH 4.0 do wysyłania gościom spersonalizowanych informacji.

Goście po przyjeździe mogą otrzymać spersonalizowaną wiadomość powitalną, która będzie jednocześnie sygnalizować o dostępnych w hotelu promocjach i ofertach specjalnych zbieżnych z celem bądź charakterem wizyty.

LYNK REACH 4.0 umożliwia na dodatek ekspresowe wymeldowanie, rozszerzając tym samym komfort gości. Wygodne i kompleksowe zarządzanie pokojami poprzez GościPoza oglądaniem ulubionych treści goście mogą także użyć wyświetlacze do kontrolowania oświetlenia, zasłon i ustawień temperatury w pokoju.

Co więcej, solidna platforma LYNK HMS firmy Samsung zawiadamia personel o potencjalnych problemach z urządzeniami w pokojach oraz oferuje szczegółowe informacje na temat zajętości pomieszczeń i zużycia energii.

Satysfakcja gości przy mniejszych kosztachPlatforma LYNK HMS producenta Samsung pozwala zapewnić gościom przyjemny pobyt w sposób bardziej ekonomiczny. Hotele mogą dopasować ustawienia ogrzewania w pokojach na podstawie tego, czy goście w nich przebywają, czy znajdują się gdzie indziej, co pozwala uniknąć marnowania energii w pomieszczeniach, w których nikogo nie ma.

Z kolei specjalistyczne narzędzie do zarządzania treścią upraszcza jej wyświetlanie w całym hotelu.Technologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Dolby Digital PlusTelegazeta (pamięć): Procesor: Quad-CoreAkcesoria w zestawie: Instrukcja prędkiej instalacji Pilot zdalnego sterowania Baterie (do pilota) przewód transmisji informacji Podstawa Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.