Menu

TV LED Samsung QE43LS03

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 
Opis

Telewizor Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED 4K Smart TV (2021) Personalizacja dopasowana do potrzeb Zapomnij o klasycznych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wykwintny i postępowy design, który przedstawia się niczym obraz, podkreślający wygląd Twojego domu.

Wymienne ramki dają genialną możliwość zmiany aranżacji wnętrza nieznacznym kosztem.Wymienna Ramka. Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie. Dobierz design innowacyjny / tradycyjny odcień ramki telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do stylu swego wnętrza.

Dzięki prostej w użyciu aplikacji za pomocą magnesu, możesz łatwo zmieniać aranżacje w zależności od potrzeb. Dobrany Uchwyt. Dopasowany Uchwyt sprawia, że The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz.

Po zamontowaniu możesz regulować kąt nachylenia telewizora za pomocą obrotowego wspornika albo skorzystać z opcji trybu portretowego i zawiesić The Frame w pionie. *Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

dostępność stylów i barw ramek może się różnić w zależności od wymiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od rodzaju ramki. Rodzaj postępowy jest kompatybilny z linią telewizorów The Frame od 43"" do 75"", dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno, a także Ciemne Drewno.

typ klasyczny jest kompatybilny z modelami 65 "i 55"; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel. * dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany.

* pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić drobna szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi albo jeśli instalacja została tworzona nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru artykułu.

* Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32"" lub 43"" z dostosowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest osiągalny w wersji stojącej. Telewizor w Twoim stylu Potęga minimalizmu.

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym przewodem minimalizuje plątaninę kabli i zezwala na podłączenie telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do innych sprzętów za pomocą jednego przewodu, który łączy urządzenie z Modułem One Connect.

Wszystkie kable pozostają ukryte, a Ty zyskujesz czystą przestrzeń i ład w salonie. Do zestawu dołączona jest wersja o długości 5m, 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny kabel jest sprzedawany oddzielnie.

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce. Moduł One Connect. Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą. Moduł One Connect postaw obok TV.Regulacja wysokości telewizora.

dostosuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, żeby jak najlepiej wpisał się w Twoja przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci świetnie wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem.

Elegancja i styl. Ze Stojakiem Studio możes...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.