Menu

TV LED Samsung QE43QN91

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 43 "
Opis

Telewizor Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH 43" staranna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki lepszej, 12-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Postępowa technologia pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji.

Procesor AI Neo Quantum 4K Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technice głębokiego uczenia, Procesor AI stanowczo skrupulatnie optymalizuje i poprawia oglądane na telewizorze Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje olśniewającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* Procesor odpowiada dodatkowo za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki temu możesz cieszyć się nad wyraz realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie posiadać wykorzystania do połączenia z komputerem i Trybu Gry.

efektowny kontrast i detale Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED oferuje ładne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technika Neo Quantum HDR 1500 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co sprawia, że na ekranie telewizora Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. *Modele 43"/50" posiadają Neo Quantum HDR 1500.

spektakularny dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi zaimplementowanymi głośnikami, zapewnia bardzo porywający dźwięk. Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, posiadając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego na telewizorze Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Eliminacja rozpraszających odblasków. Powłoka Antyrefleksyjna Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej na ekranie telewizora Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najistotniej.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia. Tryb Komfort dla Oczu Funkcja umożliwia automatyczne dopasowanie jasności obrazu oraz temperatury odcieni, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki temu obraz z telewizora Samsung QE43QN91BAT QE43QN91BATXXH jest bardzi...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.