Menu

TV LED Samsung QE50Q80

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 50 "
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 
Opis

Bezpośrednie Strefowe PodświetlenieBezpośrednie Strefowe Podświetlenie powoduje, iż każdy szczegół staje się niezwykle wyraźny, a barwy nasycone. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia matrycy LED dokładnie regulują każdą scenę i wyciągają z niej głęboką czerń i czystą biel dla jeszcze lepszych wrażeń.

Procesor AI Quantum 4KDoświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI wyjątkowo dokładnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje oszałamiającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.

100% Natężenie kolorów dzięki technologii Quantum DotOdkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą rewelacyjne niezależnie od jasności.

Quantum HDR 1500Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i odcieńmi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR 1500 (a w modelu 50" Quantum HDR 1000).

obszerny Kąt WidzeniaKomfortowe oglądanie obrazu pod kątem podczas seansów kinowych czy relacji sportowych w obszerniejszym gronie. Już nie musisz siedzieć prostopadle do telewizoracieszyć się oglądana treścią.

Funkcja Adaptacji ObrazuPora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i samoczynnie reguluje jasność, a Ty możesz radować się niezmiennie znakomitym obrazem.

Dźwięk Podążający za ObiektemDoświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem (dla modelu 50 Dźwięk Podążający za Obiektem Lite). Zastosowany system głośników (2.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i specyficznych wrażeń.

Q-SymphonyOtaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony sprawia, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci usztywniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Dźwięk dostosowany do PrzestrzeniCiesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać znakomitego brzmienia.

Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewizor wygeneruje dźwięk nadzwyczajnie przypasowany do Twojej przestrzeni. Aktywny Wzmaciacz GłosuNie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo. Kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia, nie musisz powiększać głośności, żeby usłyszeć dialogi.

Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Funkcja wychwyci niepożądane dźwięki, takie jak pracujący mixer czy odkurzacz, i samoczynnie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale Zawansowany Upłynniacz Ruchu +Ciesz się szczególnie płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu, a gdy sam stajesz na polu walki - pokonuj wszelkich przeciwników, bez względu na to, jak wyjątkowo są szybcy.

Dzięki nieszablonowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz radować się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce - bez względu na to, czy jesteś...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.