Menu

TV LED Samsung QE55Q67

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 55 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 

Opis

Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55" 4K Smart TV (2021) Procesor 4K w jeszcze szybszym i bardziej inteligentnym wydaniu Procesor Quantum 4K Lite. Osiągnij całkowitą moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite zaimplementowanym w telewizorze Samsung Q67A QLED QE55Q67A, który inteligentnie dopasowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Miliard doskonałych odcieni kolorów 100% Natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach.

technologia Quantum Dot w Samsung Q67A QLED QE55Q67A wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą idealne niezależnie od jasności.Dual LED. Innowacyjna technika podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia gwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze odcienie, dostosowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.Quantum HDR.

Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i kolormi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. *100% Natężenie odcieni odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane poprzez VDE * Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite. Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite.

zastosowany w Samsung Q67A QLED QE55Q67A system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Funkcja Adaptacji Dźwięku. Ciesz się brzmieniem idealnie dostosowanym do tego, co obecnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując Ci za każdym razem najkorzystniejsze efekty dźwiękowe.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora. Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora Samsung Q67A QLED QE55Q67A synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci usztywniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów. Smukły i stylowy design Smukła i wysmakowana pokrywa powoduje, że telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A harmonijnie wtapia się w otoczenie.

nadzwyczajnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. Pokaźniejszy komfort gry Ultra znaczny Widok w Grach i Panel Gracza.

Podręczny Panel Gracza w Samsung Q67A QLED QE55Q67A pozwoli Ci na błyskawiczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy sk...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.