Menu

TV LED Samsung QE65Q95

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x Z telewizorem SAMSUNG QLED QE65Q95TATXXH każdy detal staje się istotnie wyraźny dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 16x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi z gęsto skoncentrowanymi strefami podświetlenia LED, które natychmiast regulują każdą scenę i wyciągają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra spory Kąt widzenia dzisiaj będziesz miał najlepsze miejsce przed telewizorem. Ultra szeroki Kąt Widzenia, a starannie filtr antyrefleksyjny, powoduje, że obraz wyświetlany na ekranie telewizora SAMSUNG QLED QE65Q95TATXXH jest zawsze idealny, choćby w jasnym pomieszczeniu, niezależnie od punktu siedzenia.

Procesor Quantum 4K Jeszcze większych emocji dostarczy Procesor Quantum 4K, który dzięki sztucznej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Inteligentne Skalowanie do 4K Funkcja Inteligentnego Skalowania do 4K analizując obraz redukuje szumy, odtwarza utracone szczegóły i wyostrza kontury obiektów i tekstu.

Wszystko po to byś mógł zobaczyc więcej i cieszyć się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Funkcja Adaptacji Obrazu bezbłędny obraz niezależnie od pory dnia czy warunków oświetlenia. Funkcja Adaptacji Obrazu samoczynnie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

Quantum HDR 2000 Z Quantum HDR 2000 możesz czerpać z oglądania jeszcze więcej. Wszystkie odcienie staną się tak realistyczne, iż zapomnisz, że jesteś tylko widzem, a dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ uszlachetni kontrasty w każdej scenie.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) teraz nie musisz powiększać głośności, by usłyszeć dialogi. Telewizor SAMSUNG QLED QE65Q95TATXXH zrobi to za Ciebie dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu, która automatycznie dostosowuje głośność do warunków panujących w pomieszczeniu.

100% Natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) technika Quantum Dot sprawia, iż barwy zapierają dech w piersiach. Daj się porwać nieporównanemu realizmowi obrazu, zapewnionemu przez znakomite odwzorowanie wszelkich odcieni zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Bezramkowy Design minimalistyczna budowa telewizora SAMSUNG QLED QE55QE65Q95TATXXH pozwoli Ci skupić się na perfekcyjnym obrazie i poświęcić 100% uwagi filmom, które oglądasz. Jeden Pilot teraz możesz zapomnieć o reszcie zbędnych pilotów.

Sterowanie kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą jednego pilota, jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a zgrabny i wytworny design doskonale współgra z Twoim telewizorem.

Real Game Enhancer + Przejmij całkowitą kontrolę w grach i pokonaj swych przeciwników, dzięki funkcji Real Game Enhancer+. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni pozwolą Ci radować się bardzo płynnymi ruchami i realistycznymi obrazami, a Two...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.