Menu

TV LED Samsung QE65Q950

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Bezgraniczny wyświetlacz Doświadczaj niczym nieograniczonych wrażeń dzięki niedostrzegalnej ramce. Niewidoczne krawędzie i smukła pokrywa pozwolą Ci radować się genialnym obrazem bez żadnych ograniczeń. Rozdzielczość 8K Odkryj nowy wymiar rzeczywistości w 8K.

Dzięki 33 milionom pikseli każda klatka stanie się istotnie wyraźna, a Ty poczujesz jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. Procesor Quantum 8K Inteligentne skalowanie udoskonala obraz, który oglądasz z przeróżnych źródeł, do jakości osiągalnie zbliżonej do 8K w czasie rzeczywistym, wykorzystując technikę uczenia maszynowego.

Inteligentne Skalowanie do 8K Dzięki Inteligentnemu Skalowaniu do 8K obejrzysz Twoje ulubione filmy w wyższej jakości. Procesor Quantum 8K skaluje oglądane materiały do jakości osiągalnie zbliżonej do 8K*.

tworzy realistyczne tekstury i redukuje szumy piksel po pikselu. Odkryj na nowo to, co kochasz oglądać, dzięki QLED 8K. *Efekty mogą się różnić w zależności od typu i ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera i w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Funkcja Adaptacji Obrazu Pora dnia i oświetlenie nie posiadają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i samoczynnie reguluje jasność, a Ty możesz radować się niezmiennie wyśmienitym obrazem.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+) Doświadczaj kinowej jakości dźwięku, który podąża za akcją na ekranie telewizora. Nowy system głośników dostarcza więcej szczegółów dzięki przestrzennemu dźwiękowi i technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem+.

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 32x Każdy szczegół staje się szczególnie wyraźny. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia LED natychmiast regulują każdą scenę i wydobywają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra szeroki Kąt widzenia zawsze masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem. Ultra duży Kąt Widzenia to świetny obraz dla każdego, niezależnie od punktu siedzenia, dzięki filtrom antyrefleksyjnym. Quantum HDR 3000 Quantum HDR 3000 to nowa jakość odtwarzania detali oraz jasności obrazu.

teraz możesz cieszyć się najbogatszą gamą barw i jeszcze głębszym kontrastem, który odkryje przed Tobą każdy detal. Dzięki dynamicznemu mapowaniu tonów HDR10+ uszlachetni barwy i kontrasty scena po scenie – tak, byś mógł docenić każdy szczegół.

100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą znakomite niezależnie od jasności.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) Kiedy w pobliżu pojawiają się szumy, nie musisz rozszerzać głośności, żeby usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Teraz nie ominie Cię żadne słowo. Jeden Pilot Steruj kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą Jednego Pilota.

Jeden Pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzeni...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.