Menu

TV LED Samsung QE75Q80

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH 75" QLED 4K Smart Intensywna czerń i czysta biel Bezpośrednia pełna tablica skrupulatnie kontrolowane skoncentrowane paski LED wyświetlają intensywną czerń i czystą biel w Samsung QE75Q80BATXXH.

Inteligencja stojąca za obrazem i dźwiękiem Procesor kwantowy 4K Edytor Quantum 4K w inteligentny sposób poprawia obraz i dźwięk, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia wizualnew telewizorze Samsung QE75Q80BATXXH.

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju i formatu treści. Skalowanie w górę może nie dotyczyć połączenia z komputerem i trybem gry. Dźwięk poruszający się z akcją Dźwięk śledzenia obiektów (OTS) Dzięki zastosowanym głośnikom skierowanym do góry możesz cieszyć się realistycznym dźwiękiem 3D z Samsung QE75Q80BATXXH, który przeniesie Cię w sam środek akcji.

* Model Q80B 50' ma OTS Lite. Dźwięk, który dostosowuje się do Twojej przestrzeni Dźwięk SpaceFit Ciesz się dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia, niezależnie od tego, czy telewizor Samsung QE75Q80BATXXH jest zamontowany na ścianie, czy na stole.

potężny kontrast jak w kinie Kwantowy HDR 12x Z Samsung QE75Q80BATXXH ciesz się urzekającym kolorem z wyraźnymi detalami i kontrastem. Quantum HDR 12x przeniesie Cię na nowy poziom HDR. * Zakres jasności Quantum HDR opiera się na wewnętrznych standardach testowych i może ulec zmianie w zależności od warunków oglądania lub specyfikacji.

* Model Q80B 50" posiada Quantum HDR. Głębia obrazu 3D z silnymi sieciami neuronowymi Prawdziwy wzmacniacz głębi Real Depth Enhancer odzwierciedla sposób, w jaki ludzkie oko przetwarza głębię, powiększając kontrast na pierwszym planie.

Więc kiedy oglądasz dokument przyrodniczy Twój Samsung QE75Q80BATXXH, akcentuje zmarszczki słonia, pozostawiając tło bez zmian. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH posiada funkcję, która umożliwia samoczynne dostosowanie jasności obrazu, a także temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki temu obraz jest bardziej przychylny i miękki dla ludzkich oczu, poprzez co są mniej podatne na zmęczenie. *Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać dane o pogodzie i godzinie wschodu/zachodu słońca.

Miliard wyśmienitych odcieni, niezależnie od jasności 100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz Samsung QE75Q80BATXXH miliardem kolorów, które będą rewelacyjne nawet przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie odcieni zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE. Niesamowita sprawność ruchu w sygnale 120 Hz 4K Motion Xcelerator Turbo + Dzięki niesamowitej skuteczności ruchu przy sygnałach do 120 Hz / 4K możesz cieszyć się grą z Samsung QE75Q80BATXXH z znikomym opóźnieniem wejścia i brakiem rozmycia ruchu.

* Model Q80B 50" ma Motion Xcelerator. Harmonijne brzmienie soundbara i...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.